Актуальні новини

Стало відомо, хто буде новим ведучим “Ревізора”

Улюблене телешоу незабаром повернеться на екрани.

У нас знову нові звістки про зміни на Новому каналі. Нещодавно у всіх на вустах була новина про звільнення Анни Жижі, а тепер чергова порція новинок. Вже відомо, хто став новим ведучим проекту "Ревізор".

Після виходу Миколи Тищенка багато хто задавалися питанням: хто стане новим "Ревізором". І у нас є відповідь. Кастинг для того, хто ж стане новим обличчям соціального реаліті "Ревізор", тривав два місяці і складався з декількох етапів. Цікаво, що спробувати себе в якості Ревізора намагалося чимало відомих осіб українського телебачення та шоу-бізнесу, інформує .

Вибір був непростий, але він зроблений: ім'я нової власниці білої рукавички – Юлія Панкова, журналіст та екс-ведуча проекту розслідувань "Інсайдер". Ця тендітна блондинка вже більше 10-ти років є затятим борцем за справедливість у своїх викривальних сюжетах. Смілива, наполеглива, емоційна і справедлива – саме так можна охарактеризувати дівчину, яка в осінньому сезоні буде показувати народові всі підводні камені готельно-ресторанної сфери в країні.

Ось що про нового "Ревізора" говорить Анна Жижа:

"Досвід роботи Юлії журналістом-розслідувачем гарантує, що вона буде домагатися справедливості і відстоювати права споживачів, – розповідає Анна Жижа, яка проводила кастинги для Нового каналу, будучи на той момент шеф-редактором проекту. – Впевнена, що вона зможе знайти спільну мову з усіма представниками сфери послуг, і не важливо, роблять вони свою роботу дуже добре або дуже погано. Чому саме дівчина, а не чоловік? Тому що коли на таку мініатюрну, красиву молоденьку ведучу замахуються охоронці або закривають дорогу на кухню своїми спинами, українці будуть жаліти її і співпереживати. По-моєму, це відмінне попадання."

  Акторка Наталія Орейро отримала російське громадянство

Нова ведуча додасть до проекту Нового каналу і кулінарну родзинку, адже її пристрасть – організація гастротурів. У вільний від роботи час Юлія Панкова знайомить туристів з особливостями національних кулінарних традицій.

"Їжа – моя пристрасть, джерело культури, звичаїв і традицій, – зізнається нова ведуча "Ревізора". – Де б я не була, завжди намагаюся познайомитися з кухарем, зайти на кухню, дізнатися секрети приготування. Вже багато бачила і багато пробувала. Дуже хочу бути корисною тим людям, які ще до кінця не оволоділи всіма навичками професійної кухні. "Ревізор" для мене, як і гастрономія, – про людей.

А ви чекаєте новинку?

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

Залишити відповідь