Щоб змінити життя, інколи варто лише обрати іншу професію.

Британець був змушений поневірятися Великобританією, коли мрія дитинства стати актором розбилася об суворі перепони реальності, але цей шлях привів його до нової блискучої кар’єри: чоловік несподівано відкрив у собі талант художника. Тепер хлопець не має потреби у грошах, адже люди самі несуть їх йому, а серед шанувальників артиста-невдахи можна знайти навіть зірку “Ігри Престолів” — Емілію Кларк, інформує Ukr.Media.

Хлопець на ім’я Оллі Гомм, або Гоммі, з Великобританії з дитинства мріяв стати актором і після закінчення школи вступив на театральний факультет університету в Оксфордширі та був упевнений, що його життя йде вірно наміченим шляхом. Після закінчення навчання хлопець виконував незначні ролі у серіалах і підробляв у театрі, але жодних істотних зрушень у його кар’єрі не було.

Відсутність чітких перспектив гнітюче діяла на хлопця і призвела до депресії: з 2018 року, після десяти років спроб закріпитися у своїй професії, актор вирішив відмовитися від своєї мрії та присвячував весь свій час тому, що блукав узбережжям з рюкзаком.

Фактично Гоммі пішов з домівки, і через деякий час у нього не залишилося ані грошей, ані ресурсів, ані постійної адреси. З майна в Оллі був лише намет, у якому він жив, і географічні карти, за якими він прокладав свій шлях з точки А до точки Б.

За кілька місяців Оллі обійшов кілька міст: Дувр, Вітстабл, Клактон, Кінгс-Лінн, Ньюкасл і Ліверпуль. Протягом цього часу він записував розмови з незнайомцями, а найбільш значущі для себе фрази малював одразу на картах акриловими фарбами, а інколи навіть чорнилом і брудом, час від часу викладаючи результат у свій instagram. На той час у хлопця фактично не залишилося засобів до існування.

  Потап зізнався, що планує відродження дуету з Настею Каменських

Вже тоді, працюючи з ілюстраціями на картах і бачачи реакцію перехожих та підписників на них, хлопець вирішив, що у нього непогано виходить, і захотів продовжувати розвиватися у цьому напрямку. Гоммі звернувся до Ради з мистецтва (невідомчий державний орган, присвячений просуванню мистецтв у Великобританії) за фінансуванням, щоб продовжити свою справу, але наштовхнувся на відмову. Тоді майбутній художник сподівався на силу інтернету і розповів підписникам про те, що опинився у складній ситуації, і підписники виявилися лояльнішими за чиновників.

Як розповів виданню Оллі, кілька людей висловили бажання придбати у нього роботи та навіть створили краудфандингову кампанію, щоб допомогти хлопцеві виплутатися зі складної ситуації. Це дало художникові стимул і час розвивати свої навички, адже до цього він ніколи не пробував себе в образотворчому мистецтві.

Завдяки підтримці підписників і натхненню, яке він отримав з подорожей, Гоммі створив декілька робіт і виставив їх на продаж на ярмарку одного з найбільших музеїв мистецтва у Лондоні — Галереї Саатчі. Тоді він продав роботи та отримав приз, спеціально створений музеєм для новачків.

Ця маленька перемога дала старт новій кар’єрі Гоммі, і тепер йому вдалося відкрити свою власну виставку, на якій його роботи продаються за дві тисячі фунтів, а серед шанувальників творчості Оллі можна побачити навіть знаменитостей. Так, на відкриття виставки, яке відбулося у жовтні 2019 року, прийшла зірка “Ігри престолів” — Емілія Кларк.

“Роботи Гоммі неймовірно захоплюючі та динамічні. Це дуже щиро та автентично в той час, коли так багато усього здається фальшивим”, — сказала акторка.

Як показує практика, якщо людина талановита, на її шляху до мистецтва не встануть жодні перешкоди.

  Католицька церква змінила головну молитву християн "Отче наш", чим відповіли православні Папі Римському