Артистка вирішила втілити в реальність мрію багатьох дівчаток.

Українська реп-виконавиця на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram опублікувала незвичайне фото. Олена ніколи не соромилася показувати себе такою, яка вона є. Новий образ реперки здивував її численних підписників. Дівчина вирішила приміряти на себе вбрання легендарної ляльки Барбі, поставши перед шанувальниками в ляльковому рожевому платті, інформує Ukr.Media.

Олена опублікувала фото, на якому її обличчя «приклеєне» фотошопом до образу ляльки Барбі, а тіло Барбі трохи збільшена в розмірі. Цікаву публікацію реперка підписала: «Нестандартні стандарти». До речі, Олена ніколи не соромилася себе і свого тіла, а часто вона любить ще й пожартувати над своїми габаритами. Шанувальники засипали виконавицю компліментами, зазначивши, що з неї вийшла прекрасна Барбі.

До речі, нещодавно дівчина зізналася, що на її життя і становлення музикантом дуже сильно вплинув американський репер і продюсер Емінем. Олена опублікувала знімок, на якому Емінем зображений у вигляді ріжка морозива.

Дівчина подякувала музиканту за його творчість, і зазначила: коли-небудь вона обов’язково зустрінеться з ним, щоб подякувати особисто.