Актриса і фотомодель Памела Андерсон готується до шостого розлучення. Цього разу з особистим охоронцем Деном Хейхерстом. Перші подробиці розставання зоряної пари.

З моменту весілля пройшло тільки 13 місяців, інформує Ukr.Media.

На початку минулого року зірка серіалу “Рятувальники Малібу” і модель журналу Playboy Памела Андерсон приголомшила фанів новиною про те, що напередодні Різдва вшосте вийшла заміж. Ексклюзивні фото з таємного весілля з молодшим на 13 років охоронцем Деном Хейхерстом 54-річна актриса продала таблоїду Daily Mail.

Тепер же те ж саме видання з посиланням на джерела, близькі до оточення пари, повідомляє, що Андерсон подає на розлучення з Деном після 13 місяців подружнього життя. Документи на розірвання шлюбу знаменитість віднесла на батьківщині в Канаді, куди переїхала разом з чоловіком відразу після весілля.

Але нещодавно Памела повернулася до Каліфорнії, щоб частіше бачитися зі своїми синами від шлюбу з Томмі Лі — 25-річним Брендоном і 24-річним Діланом. Крім того, на нових знімках папараці можна розглянути, що на руці актриси немає обручки.

Нагадаємо, що в Андерсон було п’ять чоловіків. У 1995 році фотомодель зіграла весілля з ударником групи Mötley Crüe Томмі Лі. Пара розпалася через три роки. У 2006 році вона вийшла заміж за рок-музиканта Кіда Рока і через рік розлучилася з ним. Потім у 2007 і 2013 роках вона двічі виходила заміж за продюсера Ріка Соломона. У 2020 році стала дружиною продюсера Джона Пітерса, але через 12 днів розлучилася і з ним. П’ятим обранцем Памели став її особистий охоронець Ден Хейхерст.