Книги, що легко і швидко читаються, — небанальні сюжети, інтриги, стосунки та історії.

Книги — найкращий засіб для уяви, але ще краще, коли книги викликають у тебе купу емоцій. Вони змушують себе довго “переварювати” і вражають своїм сюжетом, інформує Ukr.Media.

Ми зібрали для Вас список саме тих книг, які залишають після себе післясмак.

«Гра в брехню» Рут Вейр

У чотирьох подруг є кодова фраза: «Ви мені потрібні», яка виникла з часів самогубства батька однієї з них. А може, і не самогубства? Починається «гра в брехню», у якій можна брехати всім, крім один одного.

«Історія бджіл» Майя Лунді

Чи є життя після зникнення бджіл? Ця антиутопія розповідає про три покоління сімей, одна з яких тримає бджіл і щасливо живе, а інша знищує і призводить до загибелі багатьох людей. Як насамкінець вплине зникнення бджіл на стосунки між людьми?

«Матеріальні істини» Рута Шейл

Світ і секрети Третього рейху дуже сильно переплітається з сучасністю, де дівчина шукає свою бабусю, що зникла за містичних обставин багато років тому.

«Дорогі гості» Сара Уотерс

Історія відбувається після Першої світової війни. Мати і дочка Рей вирішують здати частину великого будинку молодій парі. Але чи тако мила і спокійна пара, як виглядає на перший погляд?

«Дилетантське прощання» Енн Тайлер

Довго Аарон не міг знайти своє щастя, поки не зустрів Дороті. Але, на жаль, вона гине. Аарон важко переживає втрату до тих пір, поки не зустрічає її знову. І так вона постійно поруч з ним, і всіх це влаштовує, але чи можна так жити?

«Наодинці з життям» Крістін Ханна

Після переїзду в Аляску сім’я навіть не уявляла, чим це може загрожувати. Суворий край не всіх пускає до себе, перевіряючи чужинців на міцність, у тому числі і психічну.

  Ольга Фреймут поділилася з шанувальниками черговою порадою

«Тут була Брітт-Марі» Фредерік Бакман

У Бріт-Марі в житті строгий порядок, який руйнується, коли вона дізнається, що чоловік їй зраджує. Вона намагається переїхати, і знову розпочати спокійне життя, але це їй не вдається.

«Перевернутий світ» Крістофер Пріст

Ціле місто постійно їде по рейках, які перекладають зі шляху минулого на шлях майбутній. Його жителі жодного разу не бачили інших міст, поки один з розвідників не зацікавився цим питанням.

«Мова вогню» Гауте Хейволл

У селищі Норвегії починаються страшні пожежі, яких бояться всі. Через деякий час головний герой їде в село, щоб відновити ці страшні події. Засновано на реальних подіях.

«Дім духів» Ісабель Альєнде

Книга просякнута магічним реалізмом. Реаліст одружується на ясновидиці, і з цього дня життя перевертається з ніг на голову.

«Комедія невдах» Тоніно Бенаквіста

Трагікомедія, в якій загиблий герой заповідає Тоніо свій виноградник. З цього дня у Тоніо виникає купа справ, часом небезпечних, часом смішних, але все одно захопливих.

«Обережно — тригери» Ніл Гейман

Тригери — це те, що нас лякає, і в кожному оповіданні Геймана є цей моторошний елемент. Цей збірник легко читається, до нього хочеться повертатися знову і знову, переживаючи всі емоції.