Зірка розкрила стать свого малюка.

Американська співачка Сіара стала мамою втретє, інформує Ukr.Media.

34-річна Сіара народила та особисто повідомила про це на своїй сторінці в соцмережі. Артистка опублікувала зворушливе відео з лікарняної палати вже з немовлям на руках. У Сіари народився хлопчик, якого назвали Уін (Win). У перший же день життя його привітали композицією Happy Birthday To You.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Про те, що Сіара чекає на третю дитину, стало відомо ще в січні. Чоловік зірки Рассел Вілсон поділився селфі, на задньому плані якого позувала вагітна Сіара. Підписав кадр він лаконічно — «Номер 3», звідси й очевидним став висновок шанувальників про те, що кохані дійсно чекають ще одного малюка.

Для Рассела і Сіари новонароджений став другою спільною дитиною. Подружжя також виховує трирічну дочку і шестирічного сина співачки, народженого у відносинах з репером Future.

Сіара та Рассел Вілсон почали зустрічатися в 2015 році, а вже навесні 2016 року побралися на Сейшелах. Водночас, ЗМІ з’ясували, що пара вирішила утримуватися від інтимної близькості аж до одруження. Весілля зірки відгуляли влітку в англійському замку Пекфортон, побудованому в XIX столітті. Цікаво, що двома роками раніше співачка хотіла узаконити стосунки з репером Future. Однак, після народження дитини вони розлучилися — причиною стала зрада хіп-хопера.