Співачка повідомила про кризи в сім’ї.

40-річна співачка розповіла про те, як складаються її стосунки в шлюбі з 54-річним Валерієм Меладзе. Екс-солістка «Віа Гри» зізналася, що у них виникають серйозні сварки, інформує Ukr.Media.

Джанабаєва і Меладзе уклали шлюб у 2014 році, а в цілому їхній роман триває більше 15 років. Артистка розповіла про сімейні конфлікти.

«У кого не буває сварок?! Ми знаємо один одного довгий час. Інколи у всіх людей, які спілкуються багато, живуть разом, таке буває. І у нас трапляються кризи», — розповіла Альбіна.

Зірка повідомила, що часто стають причиною сварок проблеми ззовні. Артистам просто ні з ким поділитися своїми неприємностями. Іноді доводиться виливати свій гнів на рідних. «Ми можемо довго говорити про психологію, про те, що треба залишати всі проблеми за дверима. Проте як це залишиш за дверима, якщо немає нікого ближче, ніж людина, яка чекає тебе вдома. Іноді потрібно просто виговоритися», — пояснила Джанабаєва.

Альбіна зазначила, що її чоловік намагається аналізувати ситуацію і робити висновки. Сама ж артистка живе на емоціях. «Валерій може обійти гострі кути та зробити правильно. Я довіряю його аналітичному мисленню, але своїй інтуїції я довіряю більше», — зазначила дружина Меладзе.

Сімейні конфлікти зіркове подружжя намагається вирішувати мирно. Разом вони вчаться керувати своїми стресами без шкоди для партнера. «У всіх свій досвід, а в суперечці народжується істина. У наших розмовах у мене може бути одна точка зору, у нього — зовсім інша. Ми можемо просто поговорити, все скласти та взагалі прийти до третього. Це найголовніше. Почути один одного і знайти нове рішення», — підсумувала співачка.

  «Жадан і собаки» видалили зі свого YouTube пісню з критикою Зеленського