Телеведуча опублікувала нові фото з 12-річним Артемом.

Нещодавно телеведуча відзначала свій день народження. Один з подарунків розділив з нею і її син, інформує Ukr.Media.

Алли Мазур, у себе в блозі висловилася про емоції про політ з сином на вертольоті.

“На початку дня — практично пілот, в кінці — вже драйвер. Артем напевно запам’ятає цей день надовго. Ми вранці насолоджувалися моїм презентом від колег — польотом на вертольоті. Син, ясна річ окупував місце по сусідству з пілотом. Від захвату він ще тривалий час не міг прийти до тями. Пізніше ми вирушили на картодром — тут Артем як риба у воді. Після таких емоцій заснути було дуже складно. Розслабитися вийшло тільки лише після традиційного читання ввечері. Тепер мені вже є що відповісти, на регулярні закиди, що ми мало часу буваємо удвох: “зате як якісно!”, — пише ведуча у себе в соцмережах.

Ведуча зізналася, що такого насиченого відпочинку вона не планувала. Її син в цей час перебуває на канікулах і їй просто хочеться бути з ним побільше. Своїм підписникам Алла також порекомендувала неодмінно спробувати політати, бо в щоденному активному режимі життя дуже важко отримувати позитивні емоції. Зі слів Алли, така екскурсія — відмінний варіант подарунка. Вертоліт пересувається повільно і набирає невелику висоту — 300 м. Над будівлями летіти не можна, дозволено тільки над Дніпром.

“Ти можеш все подивитися. Ти бачиш красиве місто, що потопає в зелені і деревах. І можливо, як і ми — свій будинок”, — додала зірка новин.