Літо може бути розкішним і зовсім близько від дому.

Алла Мазур розповіла в Instagram, як можна відпочивати без далеких подорожей з сином у місті. Син Алли Мазур Артем захоплюється риболовлею і їздою на екстремальному самокаті, інформує Ukr.Media.

Популярна українська ведуча новин ТСН.Тиждень на 1+1 Алла Мазур досить рідко розповідає про свого 12-річного сина Артема. Але на цей раз телеведуча вирішила поділитися зі своїми підписниками новими фото Артема.

У Алли розпочалася літня відпустка, і вони багато часу проводять разом. В Instagram Алла Мазур не лише розмістила фотографії з сином-підлітком під хештегом #нашелітовдома, але і розповіла про захоплення сина. Виявляється, Артему подобається екстрим, — виконувати трюки на самокаті.

Алла Мазур, як турботлива мама, поринула у світ сина і навіть почала вивчати термінологію хобі Артема. Удвох вони вирушили в спеціальний скейт-парк.

“Діз’астер, банік Діз’астер, дроп в скат і дроп зі скату… Вивчаю нові терміни — і нове захоплення сина. Точніше, захоплення вже не нове) Але тільки відпустка дала можливість поїздити з ним у спеціальний скейтпарк. І побачити зблизька — якою крутою штукою може бути трюковий самокат) Що таке в ньому дека, стакан, гріпси і пега — я вже знаю. Тепер приглядаюсь до тонкощів виконання трюків. І треба бачити: який щасливий Артем, що мама зацікавилась його улюбленим заняттям! Хоча на фото намагається зберегти максимально незалежний вигляд”- поділилась Алла Мазур.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Колега Мазур по ТСН — Марічка Падалко відразу прокоментувала пост і написала:

“У тебе міцні нерви! Тема молодець”.

Також пост не залишився без уваги і прихильників Алли Мазур, які написали їй багато приємних слів і компліментів:

  Вагітна солістка групи A'studio Кеті Топурія вийшла заміж

“Саме такі моменти і є найціннішими, і кращими в нашому житті.”, “Розділяти захоплення своєї дитини, розуміти і бути її другом дуже класно!!! Ви такі молодці!!!”, “Такі прикольні нові слова, Які ви класні”, “Круто, в мене син теж любитель трюків”, “Прикольна штука! Артем молодець! А мама, напевно, буде поліглотом;)))”, “Щастя Вашій родині і якомога більше позитивних емоцій!”.

Нагадаємо, напередодні Алла Мазур на своїй соцсторінці розповіла, що вони з сином люблять рибалку, і пішли ловити рибку для своїх котів Асі і Мусіка на Дніпро. Як раз випадок — почалися відпустки і шкільні канікули тривають.

“Літо може бути розкішним і зовсім близько від дому — ми запевняємо з Артемом. Нам, звичайно, поталанило: живемо поруч з Дніпром. Але вирватись на рибалку, скажімо — під час роботи та навчання зовсім непросто. І ось нарешті канікули і відпустка! І наш сьогоднішній улов. Кількість риби — справа не принципова. Зате ми надихалися свіжого повітря. Закликаємо всіх не сумувати, якщо не вдалося цього літа поїхати кудись далеко. Є відмінний шанс перевірити околиці — і виявити те, чого у щоденній гонитві не помічали” — написала Мазур під хештегом #нашелітовдома.