Телеведуча розповіла на якому етапі лікування вона знаходиться зараз.

Восени 2019 року ведуча програми “ТСН” на телеканалі 1+1 Алла Мазур повідомила країні, що у неї діагностували онкологію. Телеведуча продовжує боротися з хворобою і закликає не мовчати про це захворювання, інформує Ukr.Media.

Алла Мазур дуже вдячна всій країні за підтримку. Вона зовсім не шкодує, що публічно розповіла про свій діагноз. Алла переконана, що нашим громадянам важливо навчитися не мовчати про такі речі.

“Я зараз, слава Богу, почуваю себе гарно. Останні аналізи показали, що все рухається дуже позитивно. Не хочу наврочити, але лікарі кажуть, що прогнози дуже обнадійливі”, — зізналася телеведуча.

Нещодавно Алла Мазур повернулася до повноцінної роботи.

“Я активно вже повернулася до роботи й хочу своє позитивні налаштування передати насамперед тім, хто щойно почув подібний діагноз. Він страшити багатьох. І багато хто думає, чи варто вступати в цю складну, тривалу і коштовну боротьбу” — повідомила ведуча.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Також вона зазначила, що головне — це не втрачати час.

“Закликаю усіх. Не треба гаяти часу, тому що я на власному прикладі переконалася, якщо не втратити цей час, то процес лікування й одужання відбувається значно швидше”.

Рішення, чи варто було робити публічне оголошення про своє онкозахворювання, Алла приймала самостійно.

“Я радилася з друзями, з родиною, з колегами, оскільки я персонаж телевізійний. Ми разом дійшли до висновку, що це буде корисним для всіх: і для наших глядачів, і для країни в тому числі. Мушу сказати, що ефект від цього є. Це стало шоком і відкриттям для багатьох людей. Але разом з тим — поштовхом іти перевірятися”.

  Мадонна показала, як прикрашає ялинку зі своїми дітьми

Період карантину є складним для всіх. Проте Алла Мазур відноситься до особливої групи ризику. Вона розповіла, яким чином дотримується карантинних правил, щоб уберегти своє здоров’я.

“Стараюся бувати менше в людних місцях. Якщо вже потрібно сходити в магазин чи за малим кудись, я одягаю маску. В магазині, якщо хтось порушує соціальну дистанцію, я не соромлюся показати на ці позначки, які є в кожному магазині”.

Також Алла Мазур сподівається, що українці стануть відповідальним дорослим суспільством і не будуть ризикувати власним здоров’ям.