Співачка повернулася до роботи.

В кінці червня цього року українська виконавиця стала мамою, народивши сина. Джамала похвалилася радісною новиною на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram. Тепер співачка — двічі мама. А нещодавно Джа поділилася знімками в стильному брючному костюмі, викликавши захоплення численної армії шанувальників ідеальними формами. І це всього лише через три тижні після пологів!

Джамала опублікувала декілька фотографій, позуючи в стильному брючному костюмі. Глибоке декольте і стилізація під корсет підкреслили струнку фігуру виконавиці. Чудово виглядати після трьох тижнів з моменту народження дитини — це просто магія. І Джамала нею володіє! До речі, співачка вже повернулася до ладу, по повній приділяючи час роботі. На фото видно, як Джа годує новонародженого у перерві між робочим процесом, інформує Ukr.Media.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

У публікації співачка зазначила, що дуже любить співати і обожнює свою роботу. До речі, і під час першої вагітності Джамала не переставала працювати, і давала концерти, бувши вагітною. А через деякий час після пологів знову почала працювати, і брала малюка в тури, годуючи його грудьми навіть під час тривалих переїздів.