Українська реперка після невеликої перерви вона знову повернулася в інтенсивних тренувань і знову сіла на дієту.

Відома українська реперка, колишня учасниця “Танців з зірками 2020” Alyona Alyona (Олена Савраненко), яка влітку скинула 10 кілограмів, продовжує вдосконалювати свою фігуру, інформує Ukr.Media.

На своїй сторінці в Instagram 29-річна артистка повідомила, що повернулася до активних тренувань. Дівчина показала кілька нових кадрів із залу і розсекретила, як поєднує заняття спортом і правильне харчування.

Alyona Alyona зізналася, що все життя вживала шкідливу їжу і тому перед походом в зал вирішила проконсультуватися з дієтологами. Зірка розповіла, що для неї розробили систему триразового харчування:

  • “Я майже 30 років (читайте “пів життя”) їла все, що хотіла, коли хотіла і скільки хотіла, тому зараз готова переглянути свої погляди на їжу і пробувати щось змінювати. На основі рекомендацій лікаря, дієтологи розписали мені багатоваріантне триразове (мені не можна їсти 5 разів) харчування протягом дня, показали мені свій додаток для телефону, в якому супер практично за собою слідкувати, і порекомендували чудового тренера в супровід моїм змінам”, — поділилася реп-виконавиця.

Крім того, Alyona Alyona зізналася, що перейшла на правильні жири і білок, а кількість вуглеводів зменшила:

  • “Я значно зменшила кількість вуглеводів, чергуючи швидкі та повільні, я оббираю правильні жири, я їм достатньо білків. Я почала думати завчасно, що і коли я буду їсти, перестала соромитися брати їжу з собою і якщо в мене година обіду/вечері, то хай хоч світ лусне — я маю поїсти вчасно і ніякі справи не варті мого здоров’я. І головне — я впевненим кроком йду до того, щоб в моїй голові погляд на їжу як на “ритуал, що приносить кайф” змінився на “джерело енергії і поживних речовин, що допомагає мені бути в тонусі і чудово себе почувати”, — написала співачка.
  Ткаченко: Вартість відновлення пошкоджених пам’яток культури може сягати мільярдів євро