Дочка Джуда Лоу виросла його повною копією. 20 річна дівчина вирішила піти по стопах знаменитого тата.

Дівчина до 20 років домоглася успіху в модельному бізнесі і вирішила піти по стопах знаменитого тата, інформує Ukr.Media.

Айріс Лоу поділилася в “Instagram” кадром з відпочинку, на якому вона позувала в маленькому райдужному бікіні. Ніхто не залишився байдужим, адже за красою 20-річна дівчина нічим не поступається своєму знаменитому батькові. А її коротка стрижка лише підкреслила всі достоїнства: підкачане тіло, красиві форми і ідеальний загар.

У коментарях Айріс, звичайно ж, засипали компліментами, підкресливши, що вона успадкувала від свого тата Джуда Лоу все краще.

  • “Скульптура досконалих пропорцій. Ти божественна”
  • “Обережно, дуже гаряче”

Втім, дівчина постійно балує своїх підписників, яких набралося вже півмільйона, відвертими фото. Айріс вирішила використовувати по максимуму свої зовнішні дані, тому вона працює моделлю. Також дівчина нещодавно дебютувала в якості актриси в серіалі “Пістолет”, який розповідає про розквіт британського панку.

Мамою Айріс є актриса Сейді Фрост, з якою Джуд Лоу познайомився під час зйомок фільму “Шопінг”. Пара одружилася в 1997 році, після чого у них народилося троє дітей. Втім, любов зберегти так і не вдалося. У жовтні 2003 року зірки розлучилися.