Актуальні новини

Тисячу гривень за вакцинацію дозволили витрачати на книжки

Програму підтримки бізнесу, який найбільше постраждав від карантинних обмежень, буде розширено. Українці зможуть витратити кошти, отримані за вакцинацію, на купівлю книжок, повідомила Міністерка економіки Юлія Свириденко.

«Ми провели зустрічі з представниками сфери культури, Інституту книги, Асоціації книговидавців та книгорозповсюджувачів, інших інституцій, та за результатами вирішили, що витратити 1000 грн на придбання книг можна буде від початку програми “єПідтримка”», – повідомила вона в четвер, 2 грудня..

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1531465 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1531465{
margin: 0!important;
}
}

Нагадаємо, програма «єПідтримка» стартує з 19 грудня та триватиме впродовж наступного року. В рамках програми громадяни зможуть отримати від держави тисячу гривень за вакцинацію від коронавірусу. Раніше повідомлялося, що ці гроші можна буде витратити на абонемент у спортзал чи фітнес-клуб, відвідати кінотеатр, театр, музей, концертний зал або купити квитки для мандрівок усередині країни – на внутрішні авіа- та залізничні рейси. Таким чином, тепер до цього переліку також додали купівлю книг.

Участь у програмі зможуть взяти повнолітні громадяни, які пройшли повний курс вакцинації, що підтверджується відповідним сертифікатом у мобільному застосунку «Дія». Взяти участь у програмі на першому етапі можна буде через мобільний застосунок «Дія». Для цього в застосунку необхідно буде обрати послугу «єПідтримка», пройти перевірку на відповідність встановленим критеріям, відкрити віртуальний рахунок в онлайн-банку, отримати на нього гроші та витратити їх на покупку послуги у суб’єкта господарювання, який бере участь у програмі. За попередніми підрахунками – це більше 6000 підприємств у сферах культури, спорту та пасажирських перевезень. Гроші необхідно витратити впродовж чотирьох місяців після їх отримання.

Залишити відповідь