Душі покійників сьогодні спускаються з небес. Як просити про допомогу?

Православні християни 28 липня згадують мучеників Улиту і Кирика. Дата в народному календарі називається Кирик-мокродирик або просто день Кирика і Улити, інформує Ukr.Media.

Ким були святі Улита і Кирик?

Жили знатна вдова Улита і її син Кирик в III-IV століттях. У період, коли почалися гоніння на християнство Улита роздала людям увесь свій спадок і стала вести жебрацький спосіб життя.

Градоначальник викликав її разом із сином на суд і змусив відмовитися від віри Христової. Улита залишилася непохитною. Тоді правитель наказав скинути хлопчика з кам’яного помосту. Кирик помер, а над його матір’ю продовжили знущатися. На її тіло лили киплячу смолу, стругали залізними зубами. Так і не принесла Улита жертву язичництву, за це їй відрубали голову мечем.

Які в цей день існують обряди і традиції?

Наші предки назвали цю дату Кирик-мокродирик, тому що наступав період сильних злив.

У народі помітили, що 28 липня бувають найбільш потужні грози. Зачувши гуркіт, люди навіть з дому без особливої потреби не виходили. Але без діла не сиділи, навчали дітвору господарським клопотам або всі разом бралися за прибирання будинку.

Жінки на Русі вважали Улиту своєю заступницею. В цей день звертались до святої з різними проханнями допомогти в зачатті дитини, жіноче здоров’я подарувати, захистити житло і домочадців від нещасть, хвороб і бід.

Сьогодні не заведено дивитися в нічне небо. Якщо побачити падаючу зірку, значить, накликати смерть когось з родичів.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Сьогодні душі померлих предків допомагають нам виконати найпотаємніші мрії!

Мало хто сьогодні сумнівається в тому, що є певний зв’язок між нами, людьми, які живуть на землі, і душами наших покійних предків. Відомо безліч випадків, коли померлі знайомі чи рідні посилали на допомогу живим багатозначні символи. Тому ми повинні почитати душі покійних.

  День Домни 16 вересня: історія, традиції та прикмети свята

Зв’язок між померлими і тими, які залишилися на землі, тим міцніший, чим ніжніші і тісніші були їх відносини при житті. Особливу ефективність мають сновидіння в період сорока днів після смерті людини. В них часом бувають воістину доленосні знаки — з приводу обставин чиєїсь загибелі, зникнення речей, підказки на тему роботи або особистого життя.

Як зрозуміти, що душа померлої людини нам допомагає?

Найчастіше покійні дають нам уві сні благословення або підказку вірного шляху. Після того, як вам присниться важливий сон, не забудьте померлому подякувати і побажати душі спокою в іншому світі.

Ніколи не звертайтеся за допомогою до душ тих померлих, які за життя сильно грішили або залишили після себе погану пам’ять (тяжкі злочинці, самогубці).

Перш ніж просити про допомогу відвідайте могилу померлого, наведіть там порядок, залиште квіточки і частування. Підіть у храм, подайте записки і поставте свічки за упокій. І лише після цього говоріть про свої проблеми.

Закликайте дух на допомогу тихим шепотом або подумки. Прохання мають бути позитивного характеру:

1. зміцнити здоров’я;

2. вказати правдивий шлях членам родини, особливо дітям;

3. допомогти позбутися шкідливих звичок;

4. захистити від недоброзичливців і небезпеки;

5. надіслати везіння в роботі і у коханні;

6. налагодити подружні стосунки.

Знаки ви можете отримати уві сні у вигляді якихось предметів або просто словесні. Померлі підкажуть, як вам треба поступити, чи вбережуть від неправильних дій.

Погодні прикмети на 28 липня

  • Якщо сьогодні голосно цвірчать коники, то на найближчі дні дощу не передбачається, буде сильна спека.
  • Якщо до 28 липня на липах з’явилися жовті листочки, значить, осінь цього року рано прийде.
  27 жовтня — день Параскеви: історія, традиції та прикмети свята