Співачка розповіла про новонароджену доньку.

Кілька тижнів тому співачка Alyosha втретє стала мамою. В інтерв’ю на одному з українських каналів артистка розповіла, як її родина відреагувала на появу малюка і чому з народженням третьої дитини вона стала більш спокійною, інформує Ukr.Media.

“Ми недосипаємо. Але вона трохи спокійніша в порівнянні з хлопцями, так що можу сказати — трохи недосипаємо. З хлопчиками було гірше”, — поділилася співачка Alyosha.

Однак, незважаючи на такі зміни, старші сини відреагували на появу сестрички дуже добре і намагаються підтримувати маму в усьому.

“Хлопчики чудово зустріли! Ромка — старший, він взагалі радий, каже: “Мамо, коли ти будеш памперси міняти, будь ласка, поклич мене, а коли будеш сповивати — навчи, покажи, я теж буду це робити”. Тобто він дуже піклується про неї. А Марко приходить в кімнату, щоб на кріслі-гойдалці погойдатися, подивитися і піти”, — з посмішкою розповідає артистка.

Чоловік Alyosha — фронтмен гурту “Антитіла” Тарас Тополя теж допомагає дружині, однак у нього це виходить не так добре, як колись з хлопчиками.

“Звичайно, допомагає, але Марія все відчуває, а поки їй потрібна саме мама. Ще бабуся може трохи розібратися, а Тарас поки не може її так заспокоїти, наскільки це мені потрібно. Але я спокійно чекаю, навіть коли вона кричить або плаче, я спокійно п’ю чай, типу: “Зараз доп’ю і піду”, — поділилася співачка.