Актуальні новини

Закохуйтеся в неї кожен день: поради Бреда Пітта

Через роки щасливого життя з Анджеліною Джолі, шляхи подружжя розійшлися.

«Мене не можна назвати експертом в області відносин. Зараз я вчинив би інакше…», – говорить актор. Виходячи з свого власного досвіду, Бред Пітт пропонує кілька порад, як зробити шлюб міцним і підтримувати в ньому полум'я любові і пристрасті. На жаль, його сім'я розпалася. Через роки щасливою (принаймні, всі так думали) життя з Анджеліною Джолі, їх шляхи розійшлися, інформує .

Пропонуємо ознайомитися з порадами від чоловіка, який був одружений і знає, про що каже: «Мене не можна назвати експертом в області відносин. Зараз я вчинив би інакше…». Він шкодує, що розуміння деяких речей прийшло надто пізно.

Ні при яких обставинах не припиняйте піклуватися про дружину

Не сприймайте її присутність у вашому житті як належне. Її серце – це дар, який піднесло вам ваше життя. Це найцінніший скарб, який вам тільки могла довірити інша людина. Дбайте про нього, бо серце вашої дружини несе в собі її любов. І не стримуйтеся у вираженні своїх почуттів до неї. Ваше щастя не залежить тільки від неї. Ви теж повинні докласти зусилля до того, щоб у ваших стосунках панували радість, любов і щастя.

Бережіть своє серце

Любіть себе і своє життя. Нехай у вашому серці буде куточок, куди зможе заглянути тільки ваша дружина, знаючи, що це затишне місце належить лише їй одній.

Закохуйтеся в неї кожен день

Рано чи пізно ви станете іншими, це неминуче. Через 10 років після вашої першої зустрічі ви будете вже не тими, що раніше. Тому ви повинні знову і знову закохуватися один в одного. Вона не зобов'язана залишатися вашою навічно, і якщо ви перестанете звертати на неї увагу, то вона віддасть своє серце іншому. А ви її назавжди втратите.

  Ольга Фреймут поділилася з підписниками черговою цінною порадою з етикету

Зосередьтеся на її кращих якостях

Акцентуйте свою увагу на її перевагах, а не недоліках. Так ваші почуття до неї не зникнуть. Не забувайте: ви щасливий чоловік тільки тому, що у вас є така дружина. Любіть її за те, якою вона є. Якщо ж вона стала іншою, спробуйте полюбити її нову, незважаючи ні на що.

Не варто звинувачувати її за те, що…

Вона вас розчарувала або за свою злість. Це виключно ваші почуття, і ви самі за них у відповіді. Ви зустрілися з цією жінкою, оскільки мали засвоїти разом з нею якісь життєві уроки, і вони в підсумку допоможуть вашому зцілення.

Не віддаляйтеся від неї

Якщо її долає смуток смуток, ваша головна задача надати їй підтримку. Показати, що все гаразд, що ви слухаєте її, і що вона може на вас розраховувати. Душа жінки – це ціле сховище постійно мінливих емоцій. Будьте стійкими, не засуджуйте і не вирішуйте її проблеми за неї. Просто не віддаляйтеся від неї. Тоді вона почне вам довіряти і відкриє перед вами свою душу.

Не варто бути з нею серйозним

Частіше усміхайтеся, і не тільки з жартів оточуючих, але і з себе самих. Примусьте сміятися і її, адже сміх сприяє подоланню всіх труднощів. Попросіть у дружини написати 10 речей, які доводять їй, що ви її любите. Постарайтеся зробити їх частиною вашого щоденного життя. Вона повинна відчувати себе королевою. Не залишайте її без уваги. Не думайте ні про що інше, коли ви поруч з нею.

У неї має бути свій особистий простір

Жінка присвячує своєму чоловікові, шлюбу і дітям всю себе. Тому їй необхідно трохи часу і волі для того, щоб періодично відновлювати свої сили. Гарненько відпочивши один на один зі своїми думками, вона знову повернеться до вас, повна енергії і натхнення.

  У Вінниці презентували архаїчні килими з різних куточків України (фото)

Не приховуйте від неї свої слабкості

Будьте готовими поділитися з дружиною власними страхами і почуттями, навчіться приймати свої помилки і невдачі. Ви будете здійснювати безліч помилок. Головне, щоб ви двоє вчилися на них і не повторювали їх у майбутньому.

Завжди будьте з нею чесними

Хочете завоювати довіру своєї дружини? Тоді будьте готові розповідати їй абсолютно все. Особливо те, що ви довгий час від неї приховували. Щоб повністю комусь відкритися і дозволити дізнатися всі ваші таємниці, потрібно мати неймовірну мужність. Покажіть їй цю мужність, і вона полюбить вас ще сильніше. Зніміть свою маску, інакше вам так і не пізнати всю глибину абсолютної любові.

Розвивайтеся разом

Без старань не витягнеш і рибку зі ставка. Якщо не використовувати свої м'язи, вони атрофуються. Те ж саме й з стосунками – вони потребують уваги і зусиль. Визначте свої цілі і постарайтеся досягти їх разом зі своєю другою половинкою.

Гроші – не головне

Гроші приходять і йдуть. Не забувайте, що ви на одній стороні – гравці однієї команди повинні діяти спільно. Для перемоги вам потрібно об'єднати зусилля, а не боротися за нагороду між собою.

Не будьте злопам'ятні

Ваше майбутнє не повинно визначатися минулим. Не перетворюйтеся в заручника образ і допущених колись помилок. Не потрібно тягнути цей тягар за собою. Це не допоможе вашому розвитку, а буде лише заважати досягти зрілості. Відпустіть всі негативні емоції, завжди вибираючи замість них любов.

Навчіться вибирати любов! Це найголовніше серед порад. Ніщо не зможе поставити ваше щастя під загрозу, якщо ви будете слідувати цьому принципу. Вступ у шлюб – це тільки початок, а не щасливий фінал. Це життя з усіма його добрими і поганими сторонами. Ви повинні щодня знову і знову закохуватися в свою другу половинку, камінь за каменем продовжуючи будувати свої стосунки.

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

  20 грудня – день Амвросія Медіоланського: історія, традиції та прикмети свята

Залишити відповідь