Як переживає розлуку з чоловіком дружина Дмитра Комарова.

Ось уже кілька місяців Міс Україна 2016 Олександра Кучеренко і відомий український мандрівник, ведучий Дмитро Комаров офіційно в шлюбі. Ця подія стала однією з найгучніших в українському шоу-бізнесі, адже Комаров вважався завидним холостяком, і багато хто вже згоряв від цікавості, коли і хто підкорить його серце, інформує .

Після одруження шанувальники ще більше стали цікавитися особистим життям молодих, а головним питанням, яке цікавить фанатів пари, є питання про спільне життя. Адже, як відомо, Дмитро часто відсутній в Україні, перебуваючи в черговій експедиції. Зйомки програми «Світ навиворіт» забирають в нього і його оператора дуже багато часу. Коли ж бачитися з дружиною?

У Сашки теж досить щільний графік, зараз вона телеведуча, у неї також проходять зйомки. Але, Олександра хоча б не виїжджає за межі України, чого не скажеш про Комарова. В одному з останніх інтерв'ю Кучеренко поділилася, як же вона планує «переживати» такі тривалі розлуки з коханим чоловіком.

До речі, зовсім недавно Комаров вирушив у нову подорож, яку планував продовжити на пів року. Але, заради коханої, мандрівник скоротив час перебування в експедиції, урізавши її до трьох місяців. Олександра каже, що Дмитро тільки поїхав, вона ще не встигла скучити.

«Дмитрові поїздки тривають десь в цілому пів року. Але на цей раз він вирішив поділити відрядження на кілька періодів, щоб у нас була можливість бачитися частіше».