Подробиці щасливої події вже в нашому матеріалі.

У Мережі давно обговорювали, що у Ніки Мінаж і її коханого, репера Кеннетта Петті, все дуже серйозно і виходить на абсолютно новий рівень. І ось це сталося. Нікі Мінаж вийшла заміж, інформує Ukr.Media.

Радісною новиною вона поділилася на своїй сторінці в Instagram, опублікувавши відео з чашками з написами Mr і Mrs (містер і місіс) і бейсболками, на яких було написано Bride і Groom (наречена і наречений). Також у ролику присутні смайли із зображенням нареченого і нареченої, а офіційності події додає той факт, що співачка написала своє повне ім’я, додавши до нього і прізвище Петті. Було масштабне святкування або камерна вечірка для своїх, поки невідомо.

Нагадаємо, що офіційно про роман Мінаж і Петті стало відомо в грудні минулого року. Вже в серпні зірка зізналася, що вона подала заяву на отримання ліцензії на шлюб і що вона вийде заміж протягом 80 днів.

Скандальності стосункам пари додає той факт, що Кеннетт Петті має кримінальне минуле. Раніше він був засуджений за спробу зґвалтування 16-річної дівчини, за що був засуджений до чотирьох років в’язниці. Ще сім років він відсидів за вбивство.

Незважаючи ні на що, прихильники бажають закоханим великого щастя.