Співак поділився знімками з відпочинку в Туреччині.

Український музикант і виконавець Дмитро Монатік провів деякий час в Туреччині, відпочиваючи разом з друзями і своєю сім’єю. На сторінці в соціальній мережі Instagram Дмитро опублікував зворушливий кадр, який був зроблений під час сімейної відпустки. На ньому співак показав себе, свою дружину Ірину і двоє маленьких синів. Знімок був зроблений на тлі моря, і вийшов дуже гармонійним, інформує Ukr.Media.

На знімку позує вся сім’я виконавця, кадр зроблений зі спини. “Ну ось… здається відпочили… Пора починати новий ритм”, — підписав кадр Дмитро, зробивши позначку: “дякую за кожну мить”. Шанувальники засипали виконавця і його сім’ю компліментами. “Яка гарна сім’я”, гарного нового ритмічного сезону, яскравих ідей та їх втілень!!!!”, “Раді за вас! І дуже любимо”, — написали шанувальники Монатіка.

До слова, на відпочинок до Туреччини Дмитро відправився не лише з сім’єю, але і з друзями. Компанію зоряному сімейству склали не менш зіркові друзі, серед яких були Надя Дорофєєва і Володимир Дантес. Монатік показав спільний знімок, який був зроблений під час відпочинку на яхті.

Яскрава відпустка!