Анастасія Приходько показала архівні знімки з нагоди другої річниці вінчання з чоловіком. Українська співачка закохалася в Олександра ще в першому класі.

Відома українська виконавиця і громадський діяч Анастасія Приходько зачарувала підписників архівними фотографіями з чоловіком Олександром, інформує Ukr.Media.

Новою публікацією в Instagram артистка поділилася з нагоди другої річниці вінчання. Приходько написала довге і зворушливе звернення до коханого, яке доповнила кадрами з сімейного альбому.

Анастасія розсекретила, що познайомилася з Олександром ще 27 років тому в школі. Пізніше їхні шляхи розійшлися.

“Ми перетиналися по життю часто, почалося все зі школи! Твого єдиного погляду було достатньо, щоб я, ночами, вся в сльозах, зізнавалася тобі в любові.. у щоденнику. Потім я прийшла вчитися в Глієра, а ти в цей рік пішов в інший університет, але приходив до друзів в гості в училище саме в ті моменти, коли я прогулювала навчання. І у мене була можливість дивитися на тебе, розмовляти з тобою і продовжувати мріяти про тебе. Я подружилася з твоїм другом, щоб знати про тебе хоч щось! Так, я зустрічалася з іншими хлопцями, про що шкодувати буду завжди…”, — поділилася спогадами Приходько.

За словами зірки, після “дивного” збігу обставин вони знову зустрілися і більше не розлучалися.

“Я хотіла бути тільки з тобою! Я зберігала в серці той момент, коли на моє 18-річчя я привернула твою увагу! Моє щастя здавалося таким реальним, але, воно випарувалося дуже швидко і я поїхала в Москву. Я не чула про тебе зовсім нічого, поки дивна випадковість не звела нас разом через багато років і більше вже ми не розлучалися”, — написала співачка.

В кінці поста Анастасія публічно зізналася в коханні чоловікові і заявила, що готова за нього віддати життя.

“Два роки тому було таїнство нашого вінчання, де ми пообіцяли бути разом до Місяця!!! І неважливо скільки потрібно було б чекати тебе — я б чекала! Щастя цього варте! Я — твоя перша любов, а ти моя! Я люблю тебе більше всіх на світі! Я дихаю тобою! І якщо треба, я не роздумуючи, віддам своє життя за тебе!”.