Анастасія Заворотнюк вперше за останній час звернулася до прихильників. Як відомо, актриса вже не перший рік бореться з онкологією.

Відому актрису Анастасію Заворотнюк, яку всі знають за телесеріалом “Моя прекрасна няня”, не бачили на публіці вже більше двох років. Зараз вона веде самітницький спосіб життя і уникає будь-яких публічних заходів. За останніми даними, вона проживає в своєму особняку в Підмосков’ї, інформує Ukr.Media.

Зовсім скоро їй виповниться 50 років і на честь цього вона вийшла на зв’язок з журналістами телеканалу НТВ, який почали знімати документальний фільм до її ювілею. Взяти участь у зйомках картини Заворотнюк не змогла, але пообіцяла, що наступного року обов’язково дасть інтерв’ю і розповість про себе.

Актриса бореться з раком мозку і робить це досить успішно. Вона зазначила, що зараз вона знаходиться в хорошій формі і відчуває себе добре.

Як відомо, в 2019 Анастасії Заворотнюк діагностували онкологію після того, як у неї почалися сильні головні болі. Її представники відмовляються коментувати її стан. В даний час 49-річна актриса проходить курс лікування поза лікарнею, її точне місцезнаходження невідоме. Зазначалося, що вона проживає в котеджному селищі Крекшино в Московській області.