Починаємо день з прекрасних новин. Ведучий програми “Ранок з Україною” Анатолій Анатоліч і його дружина Юла втретє стануть батьками. Щаслива пара розповіла, як довго готувалася до цієї події і чому обчислює стать дитини народними методами, інформує Ukr.Media.

Популярний телеведучий зізнається — завести третю дитину вони з дружиною планували досить давно, а проведений разом час на карантині посприяв цьому.

Ось що говорить Анаталій Анатоліч:

“Карантин ми провели дійсно з користю — ми були разом небачену раніше кількість часу і зрозуміли в черговий раз як ми щасливі всі разом. Готували себе і старших дочок морально. Ми вчотирьох дуже близькі і нам було важливо, щоб все було за бажанням і сплановано”.

За словами телезірки, Аліса і Лоліта відреагували на таке рішення по-різному. Тому готувати старшу дочку до події довелося близько року, а ось молодша з радістю прийняла таку ідею. А кого чекає пара — поки залишається загадкою.

“Поки ми стать не знаємо. Ми тільки припускаємо. Наприклад, Юла стала їсти багато картоплі і перестала їсти взагалі солодке. Полюбила оселедець і відвернуло від молока. Але поки ще недостатньо великий термін, щоб дізнатися. Чекаємо (посміхається). Народити сина для нас не було ніколи надціллю. Але якщо в цей раз буде син, це буде точно цікаво і пощастить випробувати зовсім інші відчуття. Син — це не дочка, як би банально це не прозвучало”, — поділився ведучий.

Вітаємо пару з прийдешнім поповненням!