Андре Тан розповів про справжню причину свого важкого розлучення. Відносини зіпсували постійні скандали.

Популярний український дизайнер Андре Тан вперше заговорив про причини розлучення зі своєю дружиною. Подробицями Тан поділився в новому інтерв’ю, і зізнався: кохання до дружини у нього більше немає. Це і стало основною причиною їх розлучення. З дружиною чоловік прожив дев’ять років, і повідомив: у якусь мить між ними повністю пропало взаєморозуміння. Колишнє подружжя часто сварилося і ніяк не могло знайти спільну мову. Крім цього, Андре Тан додав, що в їх розлученні винні обоє, інформує Ukr.Media.

За словами дизайнера, ніхто з них не пробував щось зробити для того, щоб реанімувати цей шлюб. Закохані прийняли рішення все ж розлучитися. Тан також зізнався, що його донька Софія часто бачила сварки своїх батьків, і неодноразово дівчинка просила тата і маму примиритися. Через деякий час Андре зрозумів, що так тривати не може і не повинно. Він не бажав, щоб Софія ставала постійним свідком скандалів між батьками, які не можуть вирішити свій конфлікт.

Дизайнер зазначив, що після розлучення він з дружиною залишився друзями. Андре дякує дружині та доньці за щасливі роки, які вони прожили разом. Також у своєму інтерв’ю Тан розповів про величезний борг в 36 мільйонів.