Ця київська лікарня однією з перших почала приймати хворих на ковід.

12 червня, дизайнер Андре Тан приїхав в Олександрівську лікарню, яка одна з перших почала приймати хворих з ковідом і особисто подякував жінок-лікарів, які в цей нелегкий для всього світу час борються за здоров’я кожного з нас, інформує Ukr.Media.

В якості своєї вдячності за їхню важку працю і щоденний ризик дизайнер подарував свої сукні, таким чином нагадавши, що, у першу чергу, вони жінки і їм важливо відчувати себе красивими.

“Я як чоловік, а вже потім дизайнер хочу сказати вам спасибі! Ви-жінки дивні, тільки ви одночасно можете бути сильними і слабкими, йти напролом і бути вразливими. Ви вже кілька місяців залишаєте вдома родини і близьких, щодня ведете боротьбу з пандемією. І єдине що я можу зробити для вас це подарувати вам свої сукні, щоб ви пам’ятали, що ви прекрасні. Я переконаний в тому, що українки-найкрасивіші жінки у світі і я впевнений, що зовсім скоро ви знову згадаєте, що таке вихідні і повернетеся до звичного і спокійного життя”, — прокоментував Андре Тан.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

“Така акція для нас дуже незвична, нам як правило дарують засоби індивідуального захисту, комбінезони, маски, рукавички і так далі. А тут нам нагадали, що ми залишаємося жінками і хочемо бути красивими, це дуже приємно”, — прокоментувала директор лікарні Людмила Антоненко.

Так само під час карантину дизайнер переформатував своє виробництво і почав шити маски, гроші від продажу яких були перераховані п’яти київським лікарням (Київська міська клінічна лікарня № 1, Київська міська клінічна лікарня № 4, Київська міська клінічна лікарня № 9, Олександрівська клінічна лікарня, Київська міська дитяча клінічна інфекційна лікарня) які першими приймали хворих людей.

  Олена Кравець пояснила, чому стала хрещеною дружини Зеленського