Актриса Людмила Гаврилова попри велику кількість ролей у фільмах, серіалах, відомою всім і кожному, так і не стала.

Біографи Андрія Миронова знають Людмила Гаврилова як одну з улюблених жінок знаменитого актора. Останнім часом багатьох прорвало на тему насильства і домагань, ось і Гаврилова не встояла, розкриває таємницю, інформує .

– На гастролях Миронов схопив мене прямо в коридорі готелю і заштовхнув до себе в номер. Він був в сказі. Двері закрив на ключ і викинув за шафу. Я спробувала встати, а він штовхнув мене на диван. Тоді я встала знову і з розмаху вліпила йому ляпас. Це призвело Андрія в почуття, — розповіла актриса.

Далі героїня висловлює якось суперечливо, вона обурена тим, що сталося і як і раніше вважає, що вчинок Миронова був низьким.

– Наш роман почався, можна сказати, проти моєї волі. Так, це було легке насильство, чого я йому пробачити не могла. Потім я зрозуміла, що діватися нікуди. Нехай буде, раз так, — зізналася Людмила.

Їх роман тривав три роки та не був таємницею для оточення.

Нібито навіть дружина Миронова, Лариса Голубкіна знала про його нову пасію, але нічого не робила.

– Ларисі доповіли, що я часто відвідую Андрія. Але скандалу у них не було. Вона поводилася мудро, знала, що в Андрія було багато романів. Одного разу він сказав мені, щоб я ні на що не розраховувала, що він звик до свого будинку і стану речей. А я його в якості нареченого не розглядала, — підкреслила Гаврилова.

Відносини з Мироновим почалися в травні 1981 року, коли театр гастролював в Новосибірську.

  4 листопада — день Казанської Богородиці: традиції, обряди та прикмети свята

Коли 14 серпня 1987 року прямо під час вистави в Ризі Андрій Миронов, граючи Фігаро, втратив свідомість, саме Людмила Іванівна була однією з тих, хто знаходився з ним поряд.

– Він лежав та зрідка вигукував: "Жити! Треба жити!"

Я зрозуміла, що виставу ми не дограємо. Вийшла до глядачів і сказала, що Андрію Миронову стало погано. І тут весь зал підхопився, люди почали аплодувати, — розповіла Гаврилова.

Повідомляється також, що в той день до вистави Миронов грав у теніс на спекотному сонці, обмотаний в поліетиленову плівку (для схуднення).

Через два дні кумир мільйонів радянських людей помер у ризькій лікарні у віці 46 років (інсульт; і ще аневризма аорти).

Зараз Гаврилова вже ось така тітонько, їй 67 років.

Вдома у неї висить великий портрет Миронова, незважаючи на два заміжжя, які зайняли в житті актриси набагато більше місце, ніж цей роман "через не хочу".