Перемога в цьому році дісталася Нідерландам.

В ніч з 18 на 19 травня в Тель-Авіві (Ізраїль) відбувся гранд-фінал Євробачення-2019, за підсумками якого переможцем пісенного конкурсу став представник Нідерландів, 25-річний Дункан Лоуренс, інформує .

За головну перемогу у цей вечір боролися 26 країн-учасниць — фіналісти першого і другого півфіналів, Велика п'ятірка Євробачення і країна-господиня. Після голосування журі та телеглядачів пісня Дункана Лоуренса Arcade отримала 492 бали і була названа кращою в цьому році. Друге місце дісталося Італії (465 балів), третє — Росії (369 балів). Дивіться далі виступ переможця.

По завершенні другого півфіналу прогнози букмекерів різко змінилися. Фаворит конкурсу, представник Нідерландів Дункан Лоуренс, значно зміцнив свою позицію. На момент його виступу у фіналі показник ймовірності перемоги досяг позначки в 43%.

Найближчими суперниками Дункана Лоуренса під час оголошення результатів стали представники Італії, Швеції та Північної Македонії. Згідно з оцінками журі, першою трійкою лідерів стали Швеція, Північна Македонія, Нідерланди. П'ятірку закрили Італія та Азербайджан.

Кардинально підсумкові результати змінило глядацьке голосування.