Залишок літа актор проведе разом із дітьми.

Після розлучення, хоч і поки незавершеного, стосунки Анджеліни Джолі і Бреда Пітта стали якщо не добрими, то, принаймні, більш-менш нормальними. Попри те, що суд ще не вирішив питання опіки над шістьма дітьми зірок, актриса трохи відтанула і почала дозволяти їм бачитися з батьком, інформує .

А днями видання The Sun повідомило, що зірка зробила екс-чоловіку найкращий подарунок, про який він мріяв уже давно: Енджі, яка все літо буде зайнята зйомками, запропонувала, щоб діти провели літні канікули з Бредом.

«Більшу частину літа Анджеліна проведе на зйомках фільму «Ті, хто бажає мені смерті». Саме тому вона зв'язалася з Бредом і запропонувала йому подбати про їх дітей у цей період. Це величезний крок у їх стосунках — раніше Джолі обмежувала Пітта у спілкуванні з дітьми. Він просто на сьомому небі від щастя!», — кажуть інсайдери.

Також зазначається, що діти будуть проводити час не тільки зі своїм батьком, вони також зможуть побачитися з бабусею і дідусем, батьками актора.

"Бред запросив своїх батьків, Джейн і Вільяма, скласти їм компанію в його маєтку в Лос-Анджелесі, щоб вони могли провести деякий час разом з дітьми", — зауважили інсайдери з оточення Пітта.

Нагадаємо, що така домовленість між екс-подружжям могла трапитись після того, як Бред Пітт висунув Джолі ультиматум щодо термінів розлучення. Або вона підписує усі документи, або буде змушена заплатити грошову компенсацію.

Нарешті пристрасті між Анджеліною і Бредом трохи вщухли — шанувальники впевнені, що їм вдасться залишитися не тільки хорошими батьками для своїх дітей, але і друзями.