Виконавиця показала кілька фотографій зі спортзалу, поставши перед численними шанувальниками в суперобтягуючому спортивному костюмі. Ані Лорак вирішила розповісти про те, як їй вдається підтримувати себе у відмінній фізичній формі, інформує Ukr.Media.

Виявляється, особливих секретів у поп-діви немає: завдяки інтенсивним тренуванням, контрастному душу і правильному харчуванню Лорак в 42 роки виглядає років на десять молодше. Прикладом цьому є нові знімки, де співачка похвалилась ідеальною фігурою і сталевим пресом.

Шанувальники тут же розсипалися в компліментах, зазначивши, що фігура у співачки — справжній вогонь! Лорак вирішила відповісти на безліч питань про те, як їй вдається підтримувати себе у формі. Як розповіла знаменитість, її день починається з тренування.

“Мої улюблені, сьогодні розповім вам про свої базові ритуали для підтримки тіла в хорошій формі. Щоранку я починаю з простої тренування:

1. Обов’язкова розминка, щоб налаштувати м’язи на “робочий лад”. Починаємо з голови, потім включаємо плечі, потім — руки і стегна.

2. Присідання для пружних сідниць: три підходи по двадцять разів.

3. Прес-сорок чи п’ятдесят разів.

4. Стрибок. Ноги на ширині плечей, в процесі вистрибування руки піднімаються вгору.

5. Віджимання від підлоги — двадцять разів

Якщо у вас зовсім немає на це часу, не забувайте про планку, це займе 3-5 хвилин в день. 60 секунд в одному положенні, міняємо руки і переходимо в інше положення, також можна стояти на 1 руці”, — розповіла Ані Лорак.

Після тренування співачка приймає контрастний душ і снідає чимось легким: наприклад, вівсянкою з медом або яєчнею.