Телеведуча зізналася чи були в неї відносини з Миколою Ворошновим.

За результатами проходження конкурсів, зважування і голосування учасників на 15-му тижні проект “Зважені та щасливі 9 сезон” мав покинути чоловік. Ним виявився підопічний Марини Боржемської — Микола Ворошнов, інформує Ukr.Media.

На проект “Зважені та щасливі 9” Ворошнов прийшов з вагою 220 кг, за час в табір він скинув 57 кг, вдома — ще 6 кг. Зараз його вага 157 кг, але на фіналі Коля обіцяє здивувати всіх. Часу залишилося не так багато.

Коли Микола Ворошнов зайшов у студію ток-шоу “Зважся”, тренер проекту Марина Боржемська була трохи розчарована, оскільки вона очікувала кращого результату від свого підопічного.

  • “Якщо я буду тебе лаяти, моя Оливка мене не пробачить. Щоранку вона запитує, скільки кілограм ти скинув. Я в тебе вірю, ти зробиш все, щоб бути краще. Але поки я серджуся на тебе.”- прокоментувала Марина.

Микола погодився: він також незадоволений результатом, але він ще в процесі. Головне, він змінюється психологічно. Фізичні зміни також підтягнуться.

Обговоривши харчування, Аніта перейшла до особистого життя. Зізналася, що ніякої романтики між нею з Колею в першому сезоні не було, крім тренувань. Ведуча нарешті розвіяла міф про стосунки з учасником проекту.

  • “Тренування були, мацання були, удари були… Але я зізнаюся — нічого романтичного між нами не було, крім тренувань.”- зізналася Аніта Луценко.

Також були розмови про його стосунки з Женею Стариковою (учасницею першого сезону), але з якою, виявляється, у них теж тільки дружні відносини і між ними нічого не було.

В проекті у них були чудові стосунки в команді, зараз вони разом тренуються і іноді дивляться разом “Зважені та щасливі 9”.

  Інавгурація Володимира Зеленського: як відреагували зірки?

Зустріч з дівчиною мрії не залежить від Миколи, а ось результат на вагах залежить тільки від нього.