Співачка відкрила сімейну таємницю.

Знаменитість вперше відверто розповіла про дитинство і про те, що вона зростала з вітчимом. Про це до цього відомо не було, інформує Ukr.Media.

Ольга зізналася, що талант до музики їй передався від рідного батька. Але її мати з ним розлучилася і стала дружиною дипломата, який замінив суперблондинці батька.

«Я не озвучувала цю інформацію раніше… У мене не було рідного батька, а був вітчим. Мама повторно вийшла заміж, коли я вже була досить дорослою. Мій тато — музикант, а ось вітчим — дипломат. Мама і тато зустрілися в медінституті. У мене сімейство лікарів, але батько прагнув присвятити себе музиці. Його батьки цього не сприйняли всерйоз і послали навчатися в мед. Саме від батька я успадкувала свій талант. Він чудово володів музичними інструментами. Батька з тріском вигнали з інституту, оскільки він не відвідував заняття, а заробляв на урочистостях музикантом. Ці підробітки його і згубили — він став багато пити», — зізналася виконавиця в одному із своїх інтерв’ю.

Полякова розповіла, що її мати, будучи заміжньою за консулом, дуже багато поїздила з ним по світу, а після останньої поїздки пара «осіла» в Москві, де Світлана проживає і нині.

«Мама вже давно проживає у РФ, оскільки вітчим працював по всьому світу. Коли вони повернулися з останньої поїздки в Уругвай, він почав викладати в Москві. Так вони там і залишилися», — прокоментувала зірка.