Пара вже виховує близнюків — дворічних Ніколаса і Люсі.

Анна Курнікова народила Енріке Іглесіасу третю дитину. Як розповів брат співака Хуліо Іглесіас-молодший, у пари народилася третя дитина. Дата пологів і стать новонародженої дитини — поки секрет. Однак рідні говорять про те, що артист перебуває на сьомому небі від щастя, інформує Ukr.Media.

«Я ще раз став дядьком. У Енріке народилася третя дитина. Мій брат дуже щасливий. Хлопчик чи дівчинка? Це секрет», — розповів брат Енріке.

Щасливі батьки факт народження дитини поки що не прокоментували. Втім, очевидно, що Іглесіас не повинен ховати немовляти, адже він дуже захоплений батьківством. Сторінка Енріке забита життєрадісними фото і відео з його близнюками Люсі та Ніколасом, яких Анна народила йому в кінці 2017 року.

Папараці почали здогадуватися про те, що колишня зірка великого тенісу знову вагітна, напередодні Нового року. Тоді репортери зняли Анну з підозріло кругленьким животиком. Через місяць всі сумніви були розвіяні: Курнікову сфотографували під час відпочинку на яхті. Зміни в її фігурі говорили про те, що спортсменка вже зовсім скоро знову стане мамою.

До речі, якби не «прокол» з тими самими фото, Анні б знову вдалося приховати від усіх факт майбутнього поповнення в родині. Як і першу вагітність Курнікової, пара намагалася приховати радісну новину від преси та шанувальників.