Українська гімнастка Анна Різатдінова опублікувала на своїй сторінці в Instagram пост, у якому поміркувала на тему участі в проєкті “Холостячка”. Після участі в шоу “Танці з зірками” у підтримку Сергія Мельника, молоді люди заговорили про роман, інформує Ukr.Media.

Виявилося, що Анна і Сергій — не пара, а просто друзі. Тепер Різатдінова задумалася, чи потрібно їй іти на “Холостячку” в пошуках другої половинки. А ще розповіла, якого чоловіка бачить поруч із собою.

Анна зазначила, що її наполегливо кличуть взяти участь у шоу. Дівчина вірить, що за допомогою проєкту можна знайти свою другу половинку. Але у гімнастки свої уявлення про ідеального чоловіка.

“Ідеальний чоловік для мене — це, по-перше, людина слова. По-друге, у нього мають бути пріоритети. Я розумію, що зараз складно такого зустріти. У більшості чоловіків на першому місці РОБОТА, БІЗНЕС, друзі, а тільки потім сім’я”, — пише спортсменка в публікації.

Також Різатдінова зазначила, що від свого майбутнього чоловіка хоче відчувати “тепло і підтримку”. Анна запитала у своїх підписників, чи варто їй йти на проєкт.

Цікаво, що багато шанувальників спортсменки проти такої ідеї. А ви хотіли б бачити Анну в якості головної героїні шоу?