Заплакана Белла Хадід вперше розповіла про закулісся життя супермоделі. Дівчина страждає на депресію.

Супермодель і зірка модної індустрії Белла Хадід розповіла про депресію, напади тривожності і професійного вигорання. Так, красиві картинки в соціальних мережах і реальне життя часом сильно відрізняються, і Белла тому доказ. 25-річна модель вперше показала своє закулісне життя, відверто розповівши про психологічні проблеми. Щодня у дівчини відбуваються істерики, вона тривожна і невпевнена в собі. В інстаграм вона опублікувала серію знімків, на яких зображена опухлою і в сльозах, інформує Ukr.Media.

Такими одкровеннями Белла вирішила поділитися після слів дочки Уїлла Сміта — Віллоу. Дівчина в інтерв’ю підняла питання ментального здоров’я. Хадід зазначила, що відчувати себе недостатньо хорошими і невпевненими в тому, що робите — це нормально. “З нами завжди наші недоліки, невпевненість. Ось уже кілька років я відчуваю це кожен день і ніч”, — пише модель. Вона також зазначила, що соціальні мережі не можна вважати реальністю, адже це просто картинка. Вона звернулася до людей з тривожністю пам’ятати про те, що вони у світі не одні, і звертатися за допомогою.

“Якщо ви багато працюєте над собою, проводите час на самоті, щоб зрозуміти, що вам приносить біль, дратує і радує, ви завжди зможете в підсумку зрозуміти і дізнатися більше про свій біль, і в підсумку впораєтеся з ним”, — зазначила Белла.