Анна Седокова показала відео, де в 16-річному віці вступає до вишу. Екс-солістка групи "ВІА Гра" розповіла про свої успіхи та невдачі.

Екс-солістка групи “ВІА Гра” Анна Седокова поділилася на своїй сторінці в Instagram відеозаписом 22-річної давності. На ньому юна артистка намагається вступити до театрального вузу. На кадрах їй всього 16 років. Однак мрії про навчання в конкретному навчальному закладі не судилося статися. Вся приймальна комісія поставила дівчині низькі бали, інформує Ukr.Media.

“Іспити я провалила. Вірніше, мені поставили всі “трійки”, найнижчий бал”, — розповіла співачка.

З таким успіхом Анні судилося вчитися тільки на платному відділенні. Вона в засмучених почуттях і сльозах повністю втратила віру у власні сили. Але засмучуватися часу не було, потрібно було терміново вирішувати, що робити далі.

“”Я бездарна”, “я придумала, що повинна бути артисткою”, “тобі потрібно все кинути і нормальну професію отримати”, “ти нікчемність” — все це було в моїй голові після трьох трійок на іспитах”, — поділилася артистка.

Саме тому Седокова вирішила вступати до університету культури, але і там її чекала невдача.

“Я забігла в університет, і побачила зачинені двері, на яких було написано, що прийом документів закінчено. Я залишилася ні з чим…”, — продовжила Анна.

Відеозапис зірці надали її піарники, проте екс-солістка “ВІА Гри” досі губиться в здогадах, де вони його роздобули. Побачивши кадри, Анна Седокова вирішила показати шанувальникам, як мила і наївна дівчинка після низки невдач змогла сприйняти і стати справжнім прикладом для наслідування.

“Це відео я розміщую тут для того, щоб кожна дівчинка, яка сумнівається в собі або своїй зовнішності, з дивними волоссям або зубами, обов’язково розквітне і стане красивою сильною птахою, якщо не буде здаватися і слухати думки тих, хто нічого не розуміє в щирості. Все вийде. Просто потрібно трохи попрацювати”, — поділилася артистка.