Вона приготувала запіканку з сезонних овочів.

Молода дружина українського мандрівника Дмитра Комарова на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram похвалилася своїми кулінарними здібностями. Олександра вирішила приготувати для коханого чоловіка легкий і корисний обід, а рецептом дуже смачної страви поділилася зі своїми численними підписниками блогу. Саша записала докладне відео, і показала, як готує для Комарова, інформує Ukr.Media.

Олександра опублікувала фотографії, і показала, чим годує свого зіркового чоловіка. Саша позувала з запіканкою в руках, а також показала, як вона готувала одну з улюблених у їхній родині страв. «Пора вечеряти)) Поки готувала вечерю для чоловіка, вирішила поділитися з вами рецептом своєї страви. Тому, що вона вийшла дуже смачною, корисною і легкою — як на смак, так і в приготуванні», — розповіла Саша в публікації.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Дівчина поділилася своїм фірмовим рецептом з підписниками, а ті засипали її компліментами. «Саша, ви молодчинка, справжня жінка, яка і чудова хазяйка, і дружина, і професіонал, та просто людина», «Домохозяюшка», «Шикарна вечеря, дякую за рецептик», «Розумниця», — написали підписники.