Актуальні новини

Діма Монатік (MONATIK). Шлях до успіху

Співак, актор, автор текстів і композитор, танцюрист, креативщик.

Діма Монатік (MONATIK). Шлях до успіху

Народився Діма Монатік 01.04.1986 в м Луцьк.

Дмитро Сергійович Монатік народився в середньозабезпеченій сім'ї. Батько на час його народження займався різною діяльністю: від збору моторів для літаків на одному заводі, до виробництва поролону на іншому. Все це доводилося робити йому для того щоб прогодувати сім'ю. Мама в той час працювала в міськвиконкомі – секретарем. На даний момент, батьки є підприємцями, маючи невеликий бізнес! Але як би там не було для себе Діма вже давно прийняв рішення – забезпечити їх безпроблемним життям.

Одного разу, коли Діма навчався в 8 класі, він побачив як в центрі міста хлопці танцювали брейк-данс і, не дивлячись на те що він був м'яко кажучи вгодованим хлопчиною, для себе вирішив, що опанує цим видом танцю і стане найкращим в ньому! Так і сталося! У складі Луцького брейк-данс колективу "DBS Екіпаж" Діма протягом 4х років не раз доводив, не тільки рідного міста, але і всій країні, що він один з кращих танцюристів в цьому стилі і не тільки на території України. Але танці ніколи не були єдиним захопленням талановитого хлопця. Це передалося йому генетично, так як один з його дідусів, не дивлячись на те що був глухонімим, був талановитим спортсменом, танцюристом і військовослужбовцям. Другий дідусь був музикантом, який професійно грав на баяні і дуже гарно співав.

У 2003 році Діма вступив в Міжрегіональну академію управлінням персоналу, на юридичний факультет і у вільний від занять час займався музикою і танцями. Закінчивши університет, він отримав спеціальність юриста. Але на відміну від своїх ровесників не хотів концентруватися лише на одній діяльності, можна навіть сказати, що час даремно не витрачав. Він завжди прагнув до всебічного розвитку! Діма добре і як то по особливому, по своєму, малював, знімав і монтував різні відео про стилі свого життя і своїх друзів, і звичайно ж писав пісні! Це не могло залишити байдужими жодну дівчину, але Діма віддав перевагу лише одній!

Це і була його перша любов! Перші переживання, перші ще незнайомі відчуття і емоції … Це любов неповторна, сильна і в більшості випадків, що приносить чимало болю, розпачу, а часом навіть і зраду. І коли це трапляється, починаєш розуміти, наскільки багатогранне саме життя, наскільки нелегко побудувати хороші відносини, особливо після зради коханої людини і скільки ще належить дізнатися щоб самоствердитися і стати по справжньому щасливим. Все це довелося пережити Дмитру на особистому досвіді. В період коли сталася болюча зрада його почуттів він відчував себе "… як риба, яку викинули на берег … вона хапає ротом повітря до тих пір, поки не вичерпаються її сили. В одну мить опиняєшся на піску образи і розчарування, починаєш відчайдушну боротьбу за своє життя. Ніщо тепер не здається таким важливим, як нездоланна потреба піти, сховатися, втекти,  щоб не бачити і не чути, бути якомога далі …. ". У цьому він бачив своє єдине спасіння. До того ж, за волею долі, в 2008 році проходили кастинги "Фабрики зірок-2", на Новому каналі. Дімі до фіналу залишився лише один крок, але видно не доля була потрапити йому на цей проект, але продюсер "Фабрики зірок-2", Наталя Могилевська все таки розгледіла в ньому талант. І сказала, що просто так не відпустить. Не дивлячись на те, що на сам проект Дмитро не потрапив, але все ж роботою в балеті Наталії Могилевської під час її концертної програми "Real O" – був забезпечений! Це і послужило остаточною краплею в прийнятті рішення про переїзд до столиці!

  Стала відома дата прем'єри серіалу "Слуга народу-3"

Як то кажуть немає лиха без добра! У цей період не дивлячись на розбите серце, нелегкий період становлення провінційного хлопця в столиці, було написано безліч геніальних пісень. І де то в глибині душі він відчував себе щасливим, адже з цього моменту починалася зовсім нова глава його життя.

Столиця – місто величезних можливостей, але всі ці можливості треба зловити себі в мережі і використовувати на всі 100%. Адже там ніхто тебе не чекає і не подає тобі все готовеньке на блюдечку з блакитною облямівкою. Це зараз він розуміє, що по приїзду необхідно було викинути з голови всі свої захмарні мрії – відразу добитися запаморочливого успіху, необхідно рухатися потроху, але стабільно, і в правильному напрямку. А тоді він зіткнувся з тим, що продюсери багато обіцяють, але допомагати або як то кажуть "розкручувати" не будуть. Особливо, якщо в країні оголосили про кризу. Ось і довелося відкласти трохи на потім свої мрії про велику сцену і починати працювати там, де платять гроші. Діма влаштовується на роботу адміністратором і викладачем танців в танцювальну школу "Turbo".

І тепер кожен раз коли у нього питають поради про те як переїхати і утриматися в Києві він завжди радить, що найголовніше – це поставити собі установку, набратися терпіння, не падати духом перед першими ж труднощами (а їх буде ой як не мало), ну і, звичайно ж, не дивлячись ні на що треба бути дуже працьовитим, цілеспрямованим і позитивною людиною. У ті нелегкі для нього часи він жив згідно девізу: "Роби все що в твоїх силах, а буде як має бути".

  Ільїн день, Ілля пророк 2 серпня: історія, традиції та прикмети свята

Але працюючи в школі танцю адміністратором, Діма остаточно розуміє, що всі види офісної роботи – це не для нього. Але і в цій роботі він знаходив свої плюси! Так як з волі випадку, саме в цій школі викладали найкращі хореографи Києва і це було найгарнішою практикою для нього – так би мовити "візуальне накопичення корисної інформації". Тренуватися поруч з ними він не міг, тому єдине що залишалася йому – спостерігати з боку за їх тренуваннями, класами акторської майстерності і сцен мови, для того щоб після закінчення роботи, коли школа ставала зовсім порожня він зміг вдосталь прорепетирувати і запам'ятати все, що зумів побачити за день. Всі ці нічні заняття по саморозвитку не пройшли дарма! Дмитро остаточно вирішує для себе пов'язати своє майбутнє зі сценою. Тому він ще більш посилено пише матеріал, збирає музичний колектив "Monatique", в складі якого вони навіть дали 2 живих концерти в рідному місті Дмитра. Класичне поєднання фортепіано, акустичної гітари, барабана з проникливим глибоким вокалом і романтичними текстами вмить знайшли свого слухача.

Але за своїм характером йому не властиво займатися лише однією справою, тому він проходить кастинг в балет "D'мистецтва". І на протязі 2-х років разом з хлопцями переживає масу творчих подій: в 2010 році спектакль "Дівчинка з сірниками", постановником якого був Микола Бойченко, керівник балету. Літо 2010, 2011 років – в складі балету "D'мистецтва", Діма є учасником офіційного балету "Республіки Казантип".

2010. Взагалі рік був дуже продуктивним для нього. Адже це і рік його перших проб хоч і епізодичних, але все ж в телесеріалі "Мухтар". Так само Діма став учасником шоу "Танцюють всі-3", яке проходить на телеканалі СТБ. Він зумів довести строгим, але справедливим членам журі, що вміє танцювати. Відбіркові тури даного проекту проходили у всіх великих містах України, де журі з тисяч претендентів вибирали 100 кращих танцюристів. Потім ці щасливчики вирушили до Ялти, де протягом тижня працювали з кращими зарубіжними і українськими хореографами. В результаті виснажливих тренувань і жорсткої боротьби за місце в фіналі з 100 учасників Діма потрапив в 30 кращих танцюристів країни. Але то що він не потрапив в 20ку найкращих, абсолютно не засмутило хлопця, адже він відразу ж взявся за проходження кастингів найпопулярнішого в світі вокального талант-шоу «Х-фактор»! Телеканал СТБ надавав унікальну можливість кожному бажаючому прийти і довести всій країні, що він вміє співати! Серед численних претендентів журі обирало 100 осіб, які продовжували боротьбу в наступному турі – тренувальному таборі. За кілька днів учасникам давали можливість розкрити свій творчий талант, виконавши запропоновані їм пісні, на підготовку яких у них мінімум часу. Діма успішно пройшов це нелегке випробування, і його чекав заключний відбірковий тур, де він довів суддям, що саме він гідний бути в їхній команді і заслуговує звання кращого виконавця країни. Діма пройшов всі ці випробування і довів усім що він вміє співати! Не дивлячись на те що його поставили співати в дуеті з Іваном Сафаровим, він зумів запам'ятатися глядачам і як сольний виконавець.

  Ця трагедія змусила Памелу Андерсон відмовитися від макіяжу

Після участі в проекті «Х-Фактор», Діма ще з більшою ретельністю і цілеспрямованістю почав роботу над сольним проектом, але в той же час активно брав участь в різних проектах, таких як "Танці з зірками", "Смішні люди", "Паралельний світ" "Моя правда", "Неймовірні історії кохання" на телеканалі СТБ, так само брав участь у зйомках шоу на телеканалі К1 "Великий Брат "і зйомках телесеріалу на телеканалі ТЕТ" Щоденники темного ".

Так само пробував себе в ролі ведучого під час літнього туру по Криму з учасниками різних талант – шоу телеканалу СТБ.

Тим же влітку 2011 спільно зі своїм другом Миколою Бойченко і балетом "D'мистецтва" Монатік знімає свій дебютний кліп на пісню "ТайУлетаю". Але і тут він не міг бути таким як усі і свою дебютну роботу вони зняли на мобільний телефон. Хоча протягом усього 2011 року Діму активно запрошували на зйомки в кліпах різні популярні естрадні виконавці. А саме: Потап і Настя Каменських "Викрутаси", група "Інфініті" "Ну і нехай", ИНКА "Pump його". Так само він виступав в ролі постановника танцю і учасника кліпу співачки Йолки "На большом воздушном шаре".

На сьогоднішній день йде активна діяльність над створенням його першого альбому і кліпів. А так же не припиняється його робота над особистісним зростанням, розвитком себе як Артиста, композитора, співака, танцюриста, креативщика і людини, яка бажає залишити після себе значний слід в історії людства !!!!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

Залишити відповідь