Ви б ніколи не подумали, що раніше вона була чоловіком.

Компанія Victoria's Secrets найняла нову модель і цією новиною викликала бурхливу хвилю обговорень в Мережі. Річ у тім, що манекенницею стала трансгендер з Бразилії Валентина Сампайо. Але дівчина виглядає настільки гаряче, що ви б ніколи не подумали, що раніше вона була чоловіком, інформує .

Компанія по виробництву спідньої білизни Victroia's Secret найняла нову модель, і на перший погляд, вона нічим не відрізняється від інших дівчат, які ходять по подіуму у відвертих вбраннях. Однак суспільний резонанс викликало те, що нова манекенниця Валентина Сампайо — трансгендер. І дівчина виглядає настільки гаряче, що дасть фору багатьом дамам, які женуться за красою. А незнаючі люди ніколи не здогадаються, що на одному з модних показів повз них проходить леді, яка зовсім недавно була хлопцем.

1 серпня модель з Бразилії опублікувала у своєму акаунті в Інстаграм фото зі зйомок нової колекції від Victoria's Secret, а агент дівчини пізніше підтвердив, що вона була найнята цією компанією для співпраці. Тепер у Валентини попереду багато фотосесій і показів, які завдяки їй перевернуть поняття про модельний бізнес. До цього вона вже була першою трансгендерною моделлю, яка потрапила на обкладинку журналу Vogue Paris в лютому 2017 року.

І шанувальники Валентини одразу почали вітати свою улюбленицю з цим успіхом, до якого вона так довго йшла.

  • Дуже пишаюся тобою!
  • Вітаю!
  • Вітаю. Ти прекрасна.