Багато артистів не люблять афішувати свої реальні дані і воліють користуватися псевдонімами, а ми розкриваємо імена зірок, які написані в них в паспорті

Викриваємо справжні імена артистів.

У всьому світі багато артистів вибирають собі псевдоніми: одні не хочуть афішувати свої дані, інші ж вважають, що вигадане ім’я набагато краще реального і краще запам’ятається шанувальникам, інформує Ukr.Media.

Відома співачка Ані Лорак не приховує, що користується псевдонімом, який є анаграмою її ім’я — Кароліна. Однак, дізнавшись реальне прізвище артистки, стає зрозуміло, чому вона її не афішує — Куєк.

Українська співачка Maruv вже кілька років регулярно з’являється в чартах популярної музики. Сама виконавиця зізналася, що сценічне ім’я прийшло до неї уві сні. Цікаво, що ж їй такого снилося? А справжнє ім’я співачки — Анна Корсун.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Популярний репер сучасності Елджей надихає молодь по всьому світу. Його хіти розлітаються світовими чартами, що приносить йому шалену популярність. Після весілля з телеведучою Анастасією Івлєвою, яка взяла його реальне прізвище, над його дружиною багато людей почали сміятися. Реальне ім’я артиста — Олексій Узенюк, а шанувальників його дружини розвеселило, що вона стала Анастасією Узенюк.

Білоруський артист Тіма Білоруських теж користується псевдонімом. Втім, деякі прихильники вважали, що у співака просто красномовне прізвище, яке показує його приналежність до батьківщини. Але, як виявилося, реально артиста звуть Тимофій Морозів. Втім, Білоруських — звучить краще і краще запам’ятовується.

Популярна співачка Юлія Zivert запам’яталася шанувальникам завдяки незвичайним кліпам до своїх пісень з ретро-звучанням. Втім, прихильники вважали, що Зіверт — реальне прізвище. Але ні, артистку дійсно звуть Юлія, а от прізвище відрізняється. Насправді прізвище співачки — Ситник. А Зіверт — дівоче прізвище її матері.

Клава Кока — одна з найпопулярніших виконавиць сучасності. Багато прихильники вважали, що Клава — несправжнє ім’я співачки, але, як виявилося, її дійсно звуть Клавдія, а от Кока — псевдонім, схожий на її прізвище. Справжнє ім’я співачки — Клавдія Високова. За словами самої артистки, вона вважає свою музику жвавою та веселою. Раніше сонячне коло називали кокою, тому співачка використала цей псевдонім.

  Гувернантка Анджеліни Джолі розповіла про дивні методи виховання дітей в сім'ї актриси

Артисти Ані Лорак Зірки MARUV Олексій Узенюк (Елджей)

Залишити відповідь