Продюсер Олександр Тлумацький здивований тим, що вдова його сина не хоче проводити генетичну експертизу.

Після смерті репера Кирила Толмацького, відомого під псевдонімом Децл, його батько, продюсер Олександр Толмацький, запропонував вдові сина пройти генетичну експертизу, яка дозволила б онукові Антоніо претендувати на спадщину хіп-хоп виконавця, інформує .

Однак жінка не поспішає проводити ДНК-текст. Цей факт насторожив Толмацького-старшого. Продюсер почав згадувати всі нюанси, пов'язані з народженням Тоні. Так, наприклад, стало відомо, що Юлія повідомила Кирилу про вагітність тільки на третьому місяці. Кохана репера стверджувала, що до цього не знала, що скоро стане мамою.

Після народження Тоні Юлія відмовилася вписувати Кирила у свідоцтво про народження хлопчика. В даний час син Децла не носить його прізвище.

Олександр Толмацький стверджує, що встановити всі права на спадщину Децла для Тоні допоможе тільки ДНК-експертиза. Те, що Юлія навідріз відмовляється це робити, дратує його.

«Не розумію, про що вона думає. Хоче, щоб син був бомжем? У мене взагалі починають закрадатися в голову всякі сумніви. Тоні зовсім не схожий на Кирила. Ось мій син Федя — одне обличчя з Кирилом у дитинстві. А у Тоні з ним немає ніякої схожості. Зрозуміло, для нас з Ірою це не має значення. Кирило виростив його як сина. І незалежно від того, що покаже експертиза, Тоні залишиться для нас онуком», — сказав продюсер.

Децл помер на початку 2019 року на гастролях в Іжевську від серцевого нападу. За життя у нього були дуже складні стосунки з батьком.