Голлівудський актор Том Круз не з тих, кого лякають труднощі під час зйомок фільмів.

Том Круз, який, як відомо, любить виконувати трюки в кіно самостійно, минулого тижня вистрибнув з вертольота з висоти близько 3000 метрів над сільською місцевістю в Оксфордширі, Великобританія, щоб зіграти епізод для свого останнього фільму з серії «Місія нездійсненна», інформує Ukr.Media.

Для людини, яка вистрибнула з 828-метрової будівлі, чіплялася за літак і навчилася затримувати дихання під водою протягом 6 хвилин, стрибок з парашутом не виглядає як «Місія нездійсненна», навіть у віці 58 років.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Також на знімку можна побачити, що з ним разом цей стрибок здійснили ще двоє інших акторів, даний політ з парашутом вони здійснили в рамках зйомок картини «Місія нездійсненна 7», які були відновлені після ослаблення карантинних заходів, пов’язаних з пандемій коронавірусу.

Сценарист і режисер нової кінострічки про агента Ітана Ганта і його команду Крістофер Маккуоррі пообіцяв принаймні три “складних” трюки в продовженні франшизи, визнавши, що навіть він «в жаху» від своїх власних планів.

Нагадаємо, що під час зйомок трюку для свого останнього фільму «Місія нездійсненна», що проходили в Лондоні 3 роки тому, Том Круз зламав собі ногу, проте це анітрохи не послабило його ентузіазму і він як і раніше продовжує ризикувати на знімальному майданчику.

Додамо, що наступний фільм про пригоди агента Ітана Ганта повинен вийти на широкі екрани в листопаді наступного року.