Руслана Писанка розповіла правду про життя з чоловіком Ігорем. Цей важкий період закінчиться.

Руслана Писанка є однією з найпопулярніших телеведучих в Україні, при цьому знаменитість може комбінувати кар’єру і особисте життя. Нещодавно Руслана дала інтерв’ю, в якому розповіла про робочі амбіції і ставлення до них чоловіка Ігоря Ісакова, з яким Писанка в офіційному шлюбі з 2012-го року. Так, телеведуча зазначає, що можна комбінувати успішну кар’єру і особисте життя. Головне при цьому правильно розставити пріоритети, а ще важлива взаємна підтримка і довіра один до одного, інформує Ukr.Media.

Руслана Писанка вважає, що навчитися поєднувати сім’ю і кар’єру можна.

“Цьому можна навчитися, не можна відключити особисте життя і фокусуватися виключно на кар’єрі. В цей момент в моєму житті важливо зробити акцент на роботі. І дуже добре, що мій чоловік це розуміє і підтримує мене всілякими способами. Каже: “Потім, коли звільнишся, поїдемо відпочивати””, — розповіла Писанка.

Також телеведуча розповіла, що їх з чоловіком об’єднують мрії.

“Коли розумієш, що потім ми удвох зможемо сісти в машину і поїхати в подорож, усвідомлюєш: цей важкий період закінчиться. Прийде час такої довгоочікуваної відпустки. І тоді ми зможемо присвятити час один одному”, — каже Писанка.