Вона стане наймолодшою співачкою, яка напише пісню до кінокартини про Джеймса Бонда.

Біллі Айліш виконає офіційний саундтрек до 25-го фільму бондіани «Не час помирати» («No Time To Die»), інформує Ukr.Media.

Творці фільму таким чином вирішили внести нові фарби у фільми про Джеймса Бонда.

Цю інформацію вперше оприлюднила прес-служба кінокомпанії Universal Pictures International, а пізніше інформацію підтвердила і сама 18-річна американська співачка.

Крім того, Біллі Айліш стане першою наймолодшою співачкою, яка написала головну пісню до кінокартини про Джеймса Бонда. Співавтором саундтреку стане американський композитор Финнеас О’Коннелл, який, за сумісництвом, є братом співачки.

  • «Мені здається, це неймовірно — бути частиною цього усіма сторонами. Фільми про Джеймса Бонда — найкрутіша франшиза в історії кіно. Я все ще шокована.» — написала Біллі Айліш у своїх соціальних мережах.

Варто відзначити, що дві пісні з попередніх частин бондіани були номіновані на престижну премію «Оскар». У 2012 році за пісню «Skyfall» Адель отримала свій заслужений «Оскар», а у 2015 — Сем Сміт з його треком «Writing’s On The Wall».

Судячи з того, як юна Біллі Айліш стрімко заробляє симпатію музичних критиків, у дівчини є всі шанси теє отримати «Оскар».

Нагадаємо, фільм «Не час помирати» буде останньою частиною бондіани, де Деніел Крейг зніметься в ролі Джеймса Бонда. Прем’єра картини на великих екранах запланована на 9 квітня 2020 року.