Актуальні новини

Володарка титулу «Голос країни» присвятить серію концертів Дню захисника України

Сольну програму «Найгарніші пісні України» львів’янка Оксана Муха виконає у Маріуполі (14 жовтня), Краматорську (15 жовтня) та Сєвєродонецьку (16 жовтня).
Про це «Дню» розповіла промоменеджерка проєкту Галина Гузьо. І додала, що свій невеликий тур (до речі, перший такий, на Схід, для Оксани Мухи) переможниця телепроєкту «Голос країни» готує з нагоди Дня захисника України.
«Схід потребує української пісні як повітря», – цитує Галина Гузьо Оксану Муху.
Також зазначає, що про концерти у Маріуполі, Краматорську та Сєвєродонецьку Оксана мріяла, бо відчувала потребу нести «Найгарніші пісні України» туди, де їх найбільше потребують.
«А це – саме ті міста, саме той край», – вважає виконавиця.
Оксана Муха – співачка і скрипалька, переможниця 9-го сезону популярного шоу «Голос країни» у команді зіркового тренера Dan Balan, де її назвали «душею української пісні».
«Так звучить душа України, так співає сама Україна»,  – говорив її наставник, співак із Молдови зі світовою славою Дан Балан.
Увесь переможний шлях у непростому вокальному телепроєкті Оксана пройшла винятково з україномовною піснею, що стало прецедентом для талант-шоу.  Ще задовго до перемоги у «Голосі країни» Оксана Муха стала володаркою Гран-прі І Міжнародного конкурсу ім. Квітки Цісик (2011 р.), де її назвали «українською (або другою) Квіткою Цісик».
«Квітка Цісик повернулась до нас голосом Оксани Мухи», – висловилася тоді про молоду співачку голова журі, народна артистка України Ніна Матвієнко.
Сама ж співачка зазначає, що виростала на музиці Квітки. Власне, на «Голосі країни» Муха відкрила Цісик для мільйонів нових слухачів і продовжила справу легендарної американської співачки українського походження.
У репертуарі виконавиці  твори різного формату: від стародавніх українських народних пісень і до сучасної авторської та експериментальної музики. Концертна програма «Найгарніші пісні України» об’єднала пісні, які творять Україну та українців: «Два кольори», «Я піду в далекі роки», «Черемшина», «Ніч яка місячна», «Гуцулка Ксеня», «Шуміла ліщина»… Українські хіти будуть доповнені авторськими піснями, написаними за останні кілька років для Оксани Мухи: «Не забувай мене», «На маленькій планеті», «Ти знаєш, що ти людина»…
«Мета Оксани Мухи проста і велична водночас – щоб українська пісня звучала і співалась у кожному українському домі, – говорить Галина Гузьо. – А ще – щоб через українську пісню світ відкривав собі Україну та українську націю».
Тетяна КОЗИРЄВА, Львів, “День”

  Спільний друг Насті Каменських і Потапа розповів плани зіркової пари щодо дітей

Залишити відповідь