Молода американська співачка Біллі Айлиш напередодні Дня святого Валентина презентувала музичну новинку.

18-річній молодій зірці Біллі Айліш випала честь записати саундтрек до нового фільму про секретного агента 007, інформує Ukr.Media.

Подібного роду пропозиція — великий успіх для будь-якого музиканта.

Раніше виконавцями саундтреку були Адель, Мадонна, Том Джонс та відомі інші артисти. Тепер до числа довірених осіб увійшла сама Біллі.

На своєму YouTube-каналі Айліш розмістила чотирихвилинний ролик з композицією No Time To Die («Не час помирати»), написану в співавторстві з братом Фіннеасом О Коннеллом. До речі пісня називається так само, як і фільм.

  • «Записати пісню для фільму з такої легендарної серії — це велика честь для мене. Джеймс Бонд — найкрутіша франшиза в історії кіно. Я все ще шокована!»,- заявила 18-річна зірка.

До речі, Біллі стала наймолодшою виконавицею музичної теми в історії бондіани.

До речі, останнім часом Айліш активно радує музичними досягненнями. Ще недавно вона з тріумфом виграла чотири нагороди «Греммі», а також виступила на премії «Оскар-2020».

Щорічно на церемонії згадують зірок кіно, які пішли з життя. В цьому році вшанувати пам’ять знаменитостей вийшла Біллі. Поки на задньому фоні йшов триб’ют загиблим, вона виконала композицію “Yestarday” групи «Бітлз».

Нагадаємо, прем’єра 25-го фільму про секретного агента Джеймса Бонда «Не час помирати» намічена на 9 квітня 2020 року.