Про це він розповів в останньому інтерв'ю для глянцевого видання.

Бреду Пітту вже 55 років і він вирішив піти на пенсію. Актор розповів, що кіноіндустрія все ще приваблює його, але вже в іншому сенсі. Про що ще розповів Бред в інтерв'ю?

Він був секс-символом Голлівуду. Для багатьох ще досі ним являється. За всю свою акторську кар'єру Бред Пітт встиг знятися у багатьох фільмах і тепер вирішив, що в списку вже досить позицій. В інтерв'ю для одного з глянцевих австралійських видань, актор розповів, що йому більше подобається залишатися за кадром і він планує більше часу приділити продюсуванню, інформує .

Колишній чоловік Анджеліни Джолі є співвласником кінокомпанії Plan B Entertainment. І останнім часом, Пітту цікавіше робити фільми, ніж грати в них.

"Мені дуже подобається бути по інший бік камери, відповідати за виробництво проєкт. Я дійсно вважаю, що акторська гра більше підходить молодим людям. Справа не в тому, що немає цікавих, характерних персонажів для зрілих акторів. Ніхто не відміняв природний відбір", — сказав актор.

Інтерв'ю було опубліковано перед прем'єрою фільму «Одного разу в Голлівуді», який шанувальники актора тепер чекають з ще більшим трепетом, адже це може бути останній фільм, в якому знявся Пітт. На питання, що саме привернуло актора у фільмі «Одного разу в Голлівуді», він відповів, що сам Квентін Тарантіно.

"У нього такий оригінальний погляд на кінематограф, він сповнений ентузіазму і отримує справжнє задоволення від того, що робить. Тому ми всі тут", — додав Пітт.

Не відомо, чи з'явиться актор на екранах ще раз, але він точно знайде чим зайнятися. В інтерв'ю Бред розповів, що серйозно захопився ще й скульптурою. Актор зізнався, що може годинами сидіти у своїй художній майстерні, яку влаштував у власному маєтку в Лос-Анджелесі. Це хобі з'явилося у Бреда у 2017, після розставання з Анджеліною Джолі. Мабуть, це заняття допомогло зірці відволіктися від поганих думок.

  «Росіяни перебирають собі все найкраще»

Хай там що, Пітт залишається людиною творчою і в будь-якому випадку знайде можливість для самовираження.