45-річна дружина еміра Дубая Мохаммеда Аль Мактума принцеса Хайя бинт аль-Хусейн не з'являлася на публіці з лютого 2019 року.

Громадськість ворожила, куди могла зникнути однокровна сестра нинішнього короля Йорданії Абдалли II. Як вдалося з'ясувати журналістам, жінка втекла разом з 11-річною дочкою Аль Джалилью і семирічним сином Зайедом до Німеччини. З собою принцеса взяла 31 мільйон фунтів стерлінгів (близько 39 мільйонів доларів), інформує .

Їхати до Великобританії, за чутками, вона побоялася з-за лояльності влади до правителів ОАЕ. Вона заочно подала документи на розлучення і попросила дипломатичного притулку в Німеччині. 69-річний шейх Мохаммед ібн Рашид Аль Мактум просив владу Німеччини видати принцесу, але йому було відмовлено. Вважається, що ця ситуація призвела до дипломатичного кризи між ОАЕ і Німеччиною.

У 2018 році дочка Мохаммеда, принцеса Латіфа бін Мухаммед Аль Мактум теж спробувала виїхати з ОАЕ. Вона хотіла втекти, щоб "позбутися від обмежень, що накладаються на неї сім'єю". Однак, за даними правозахисної організації Human Rights Watch, владі ОАЕ вдалося затримати і повернути її в Дубаї до її чоловіка — спадкоємця принца Еміратів Фуджейра Мохаммеда бін Хамаду бен Мохаммеду Аль Шарки.

45-річна Хая — друга (молодша) дружина 69-річного еміра Мохаммеда (в країні дозволено двоєженство). Їх весілля відбулося п'ятнадцять років тому. У 2007 році принцеса народила дочку Аль-Джалілові, а через п'ять років — сина Зайєда.