Стало відомо, які подарунки вони отримали.

19 травня 38-річна Меган Маркл і 35-річний принц Гаррі відзначили другу річницю з дня свого весілля, і це свято вийшло камерним. Перебуваючи у своєму новому будинку в Лос-Анджелесі, герцог і герцогиня Сассекські скасували всі ділові дзвінки і відеочати. І, як завжди, інсайдери з оточення пари не залишили пресу без подробиць того особливого дня.

Меган зробила для Гаррі листівку і від руки написала гарний і сентиментальний текст, намагаючись виразити в словах свою любов. А Гаррі здивував її величезним букетом троянд і кільцем, — розповіло джерело з оточення подружжя про їхні подарунки одне одному на другу річницю весілля, інформує Ukr.Media.

Цього року пара вперше відзначала цю сімейну дату далеко від Англії: кілька місяців тому герцог і герцогиня прийняли рішення відмовитися від обов’язків старших членів королівської сім’ї і переїхати в США.

Найважливішим для них стало те, що вони змогли насолоджуватися товариством один одного без будь-яких перешкод з боку, — розповів про нове життя пари інсайдер.

І якщо другу річницю шлюбу Меган і Гаррі відзначили без гостей, то за трансляцією їх весілля два роки тому спостерігало майже два мільярди людей по всьому світу. На вінчанні в каплиці Святого Георгія в Віндзорському замку були присутні близько 600 осіб.