Актуальні новини

Благодійний фонд разом з ветеранами АТО/ООС створили календар для допомоги бездомним тваринам

Благодійний фонд Adopt Do not Stop разом з ветеранами АТО/ООС створив календар «Захищай. Люби» на підтримку бездомних тварин. Про це повідомляє видання НашКиїв.UA.
У календарі на 2020 рік «Захищай. Люби» ветерани, волонтери та парамедики сфотографувалися з підопічними фонду – бездомними котами і собаками, які шукають нову родину. У проекті взяли участь представниці «Жіночого волонтерського руху», а також засновники та учасники ветеранських проектів в Україні: Леонід Остальцев, Роман Набожняк, Євген Ярило, Ігор Ященко, Сергій Вікарчук, Сергій Панков і інші.
«Ми запускаємо календар на 2020 рік «Захищай. Люби», в якому ветерани АТО/ООС показують свою ніжність до підопічних тваринам нашого фонду. Сильні і відважні люди проявляють себе в зовсім іншому, дбайливому і теплом образі», – повідомили у фонді.
Оформити замовлення можна на Facebook-сторінці фонду Adopt Do not Stop. Всі кошти від продажу спрямують на допомогу бездомних тварин і на підтримку першого в Україні Центру стерилізації вуличних собак і котів.

  Де і за скільки навчатиметься Маша Полякова

Залишити відповідь