Українська група “НеАнгели” офіційно заявила про те, що після п’ятнадцяти років на сцені розпалася. Учасниці колективу Слава і Вікторія сказали дуже дякую своїм шанувальникам і натякнули на те, що окремо їх ще почують, інформує Ukr.Media.

Слава Камінська в своєму акаунті Instagram прокоментувала розпад групи.

“Горе, радість, весілля, розлучення, тотальне щастя і критичні дні. Будучи двічі вагітною — ми завжди були разом. Прекрасний час, п’ять альбомів, більше двадцяти кліпів, безліч нагород — все на двох”, — написала Камінська.

Слава також додала: їх група стала вже справжньою історією. Також співачка подякувала продюсеру групи Юрія Нікітіна за те, що вірив в них ще п’ятнадцять років тому і подарував шанс проявити себе на великій сцені. Слава зазначила, що слово “розпалися” їй не подобається. Як зауважила співачка, з Вікторією вони пов’язані на все життя, але творчий шлях співачок тепер розділений.

“Наші пісні нікуди не подінуться, “Роман” не видалиться з плейлистів мільйонів людей. Спасибі всім, що були разом з нами весь цей час. До побачення”, — написала Слава.

Група “НеАнгели” була заснована в далекому 2006 році, і всі ці роки Вікторія і Слава були її учасницями, випустивши десятки хітів.